Rüyada Mahkeme Görmek Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Mahkeme Görmek Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada mahkeme görmek , Bu rüya genel olarak haklı olan insanın hakkını almasına ve haksız olan insanın da cezasını almasına delalet eder. Fakat genel olarak bakarsak bir iş için gözyaşı dökeceğinize ama gözyaşınızın en kısa zaman da durmasına , çekmiş olduğunuz acılar varsa bunun bitmesine , yüzünüzün artık güleceğine alamet eder. Bunların yanı sıra , zor durumda olduğunuz zamanlardan çıkıp daha rahat yerlere geleceğinize , başınıza gelecek olan tüm sorunları halledeceğinize , sıkıntılı durumlardan kurtulacağınıza ve artık daha rahat nefes alacağınıza yorulur.

Rüyada Mahkeme Salonu Görmek

Rüyada mahkeme salonu gördüyseniz , hayatınızda şuana kadar hiç yapmadığınız bir şeyi yapacağınıza , hayatla ilgili yapacağınız deneyimlere , hatta yaşayacağınız bazı olaylardan dolayı ders alıp size küpe olmasına işaret eder.

Rüyada Mahkeme Kağıdı Görmek

Rüyada mahkeme kağıdı gördüyseniz , Gerçek hayatınızda kağıt üzerinde bir işinizin olacağına , bu işi lehinize çevirmek için bazı şeyler yapacağınıza ve bunu yapmak için bile deyim yerinde devlet dairelerinde yatıp kalkacağınıza delalet eder.

Rüyada Mahkeme Kazanmak

Rüyada mahkeme kazanmak , bu rüya genel olarak kişi için pek hayırlı yorumlanmaz. Devlet kapısında bir işiniz varsa bu işinizin olumlu gitmeyeceğine ve sizi üzecek sonuç olacağına , eğer işiniz yoksa iyiye gitmesini beklemiş olduğunuz bir şeyler varsa onların olumsuz olmasına yorulur.

Rüyada Mahkemede Şahit Olmak

Rüyada mahkemede şahit olduğunuzu gördüyseniz , çok büyük keyif alacağınız bazı gelişmelerle karşılaşacağınıza , alacağınız müjdeli bir haberden sonra ağız tadınızın tekrardan yerine geleceğine , büyük mutluluklar içerisinde olacağınıza alamet eder.

Rüyada Mahkemede Olduğunu Görmek

Rüyada mahkemede olduğunu görmek , iş yaşantınızda istemiş olduğunuz şeylerin en yakın zaman içerisinde olmasına , huzurunuzun hep yerinde olacağına ve gönlünüzün ferah olmasına işaret eder.

Merhaba benim adım derya. Yaşım 19 ve üniversite 1 okumaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı bilgituneli.com sitesine makale yazmaktayım. Arkadaşlarımla beraber sinemaya gitmeyi çok seviyorum ve en korktuğum hayvan köpektir.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir