Rüyada Şapka Takmak Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Şapka Takmak Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada şapka takmak , toplum içerisindeki bakış açınızda bazı değişimler olacağına , herkesin seveceği ve saygı duyacağı şeyler yapacağınıza , her zaman güzel sözler ile anılacağınıza ve iş yaşantınızda ise yapacağınız çalışmalardan dolayı çok iyi yerlere geleceğinize , hem zoru hem de imkansız olan her şeyi başaracağınıza , bir konuda ne kadar çok kararlıysanız onu yapmak ve kendinizi ispatlamak için her yolu deneyeceğinize delalet eder. Yani bu rüya genel olarak kişi için çok hayırlı ve güzeldir.

Başka rüya yorumcularına göre ise ; eğer gördüğünüz şapka yeni ise o zaman iş yaşantınızda büyük çalışmalara imzalar atacağınıza , sorunlarınız varsa bunları en kısa zaman da çözeceğinize , hayırlı işler adım atacağınıza ve yaşamınızda mutlu olmaya yorulur. Eğer taktığınız şapka eskiyse , büyük üzüntüler içerisinde olacağınıza , sıkıntıların ve dertlerin içerisinde yaşam sürmeye çalışacağınıza , hem maddi hem de manevi olarak büyük sorunlarla karşılaşacağınıza işaret eder.

Rüyada Şapka Taktığını Görmek

Rüyada şapka taktığınızı gördüyseniz , hem sizin için hayırlı olacak günler geçireceğinize hem de sorunlarınız varsa bunları çözeceğinize , iş yaşantınızda sizin için hayırlı olacak şeyler olacağına , mutlu ve aynı zaman da huzurlu yaşamınızın olmasına , güzel çalışmalar içerisinde olup daha sonra yüksek miktarda kazançlar elde edeceğinize delalet eder.

Rüyada Beyaz Şapka Takmak

Rüyada beyaz renkte şapka takmak , temiz bir ahlaklı insan olduğunuzdan dolayı herkes tarafından sevilip sayılacağınıza , çok yardımsever birisi olacağınıza , başı sıkışan insanlara her konuda yardım eli uzatacağınıza , içinizde bulunan sıkıntıları ve dertleri en kısa zaman da çözeceğinize , huzur bulacağınıza yorulur.

Rüyada Mavi Şapka Takmak

Rüyada mavi renkte şapka takmak , eğer resmi olan bir kurumda çalışıyorsanız o zaman bu iş yerinde atacağınız hayırlı adımlardan ötürü çok iyi yerlere geleceğinize , helal yoldan kazanç elde edeceğinize , huzurlu ve mutlu günler geçireceğinize , sıkıntılarınızı ve sorunlarınızı çözmek için çaba sarf edeceğinize alamet eder.

Rüyada Yeni Şapka Takmak

Rüyada yeni şapka takmak , sizin için çok hayırlı olacak işlere adım atacağınıza , yapacağınız büyük atılımlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğinize , bekarsanız karşınıza çıkacak olan hayırlı birisi ile dünya evine gireceğinize delalet eder.

Merhaba benim adım derya. Yaşım 19 ve üniversite 1 okumaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı bilgituneli.com sitesine makale yazmaktayım. Arkadaşlarımla beraber sinemaya gitmeyi çok seviyorum ve en korktuğum hayvan köpektir.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir