Rüyada İflas Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada İflas Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri

0

Rüyada iflas görmek , gerçek yaşam da maddi olarak çok büyük zararlara uğrayacağınıza , işlerinizin yolunda gitmeyeceğine , yapmış olduğunuz sermayelerinizin hep boşa gitmesine , boşa yatırımlar yapacağınıza , büyük umutlar ile girmiş olduğunuz ihalelerde hep hayal kırıklığı yaşayarak çıkacağınıza , sabah akşam çalışıp günler boyunca emek verip uykusuz kalarak yapmış olduğunuz projelerinizin size hiçbir şekilde fayda getirmeyeceğine ve bu duruma çok canınızın sıkılacağına alamet eder.

Rüyada İflas Etmek

Rüyada iflas ettiğinizi gördüyseniz , sıkıntılı bir dönemden geçeceğinize , yavaş yavaş dertlenmeye başlayacağınıza , size rakip olan insanlara karşı yenileceğinize , hem malınızdan hem de paranızdan olacağınıza , karşınıza sürekli olarak engellerin ve aksiliklerin çıkacağına , tüm düzeninizin bir anda bozulmasına , sahip olmuş olduğunuz şeylerin bir anda elinizden gitmesine rivayet edilir.

Rüyada İflas Eden Birini Görmek

Rüyada iflas eden birisini gördüyseniz , iyi giden hayatınızın bir anda kötüye doğru gideceğine , geçim sıkıntısı çekmeye başlayacağınıza , rızkınızın azalmasına , ticaretle uğraşıyorsanız o zaman şansınızın bu alanda çok düşük olacağına , kısmetlerinizin kapanmasına delalet eder. Aynı zaman da yanlış olan işlere adım atacağınıza , büyük yokluk içerisinde olacağınıza ,bolluk yaşarken şimdiler de bir ekmeğe muhtaç haline geleceğinize işaret eder.

Rüyada Başkasının İflas Ettiğini Görmek

Rüyada başkasının iflas ettiğini görmek , bu rüya genel olarak pek hayra yorumlanmaz. Fakir birisi olacağınıza , hem ekmeğinizden hem de işinizden olmaya başlayacağınıza , kiranızı ödeyemeyecek duruma geleceğinize ve kötü dönemden geçeceğinize yorulur.

Rüyada Şirketin İflasını Görmek

Rüyada şirketin iflasını görmek , hem iş hem de aile yaşantınızdaki tüm düzenlerin bir anda bozulmasına , hayatınızda olumsuz şeylerle karşılaşacağınıza , işlerinizin hep aksi yönde ilerleyeceğine , emeklerinizin boşa gitmesine delalet eder.

Rüyada Şirketin Battığını Görmek

Rüyada şirketin batması , yakın zaman içerisinde alacağınız kötü bir haberden dolayı moralinizin bozuk olacağına , haksızlığa uğrayacağınıza ve dökmüş olduğunuz alın terinin karşılığını alamamaya alamet eder.

Adım yeşim ve 32 yaşında evliyim 1 çocuk annesiyim. Evde boş kaldığım zamanlarda ek gelir olsun diye bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum. Gezmeyi çok severim ve en korktuğum hayvan ise yılandır.

Yazarın Profili