Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Kısaca Nedir ? ( Yorumları )
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Kısaca Nedir ? ( Yorumları )

0

Rüyada yılan görmek genel olarak birden fazla anlama gelmektedir. Ama en çok bilinen özelliği ise yılan düşmana delalet eder. Gerçek yaşamınızda sizin bile hiç farkında olmadığınız düşmanlarınızın olmasına , bu düşmanınızın sizden menfaat sağlayacağına , sinsi gibi size yaklaşıp bir anda saldırmaya çalışacağına ve bu yüzden büyük zorluklarla karşılaşacağınıza işaret eder. Bunların haricinde bazı durumlar da rüyada görülen yılan hayra da yorumlanabiliyor. Maddi olarak durumunuzun eskisine göre daha iyi olmasına , aile yaşantınız da yapacağınız değişiklikler ve evliyseniz kısa zaman içerisinde bir evladınızın olmasına rivayet edilir.

Rüyada Zehirsiz Yılan Görmek

Rüyada görülen zehirsiz yılan genel olarak kişi için çok hayırlı ve güzel rüyalardan birisidir. Eğer yılan size hiçbir şekilde zarar vermiyorsa o zaman elinize yakın zaman içerisinde bol miktarda geçecek olan altına yorulur.

Rüyada Arkadan Yılan Gelmesi

Rüyada arkadan yılan geldiğini gördüyseniz ve bu yılan sizi takip ediyorsa o zaman gerçek yaşam da hileye başvuracak olan düşmanınızın olmasına , bu düşmana çok dikkat etmeniz gerektiğini anlatan rüyadır.

Rüyada Kara Yılanı Görmek

Rüyada görülen kara yılanı genel olarak kişi için olumsuz olarak nitelendirilmez. Kişi için bu rüya hayırlıdır. Rüyayı gören kişi kısa zaman içerisinde biriktirmiş olduğu paralar ile ev ya da evine alacağı eşyalara alamet eder.

Rüyada Su Yılanı Görmek

Rüyada su yılanı görmek , Çevrenizde başka birisi ile tanışıp daha sonra onunla beraber yeni arkadaş olacağınıza , tanışacağınız arkadaşınız ise kısa müddet sonra servetinin ya da mevki olarak yüksek bir yere gelen kişi olmasına yorulur.

Rüyada Siyah Yılan Görmek

Rüyada siyah renkte yılan gördüyseniz , bu rüya kişi için son derece tehlikeli ve kötü rüyalardan birisidir. Gerçek yaşam da düşmanlarınızın daha fazla olmasına ve bu düşmanlarınızın sandığınızdan daha güçlü ve kuvvetli olmasına işaret eder. Yani böyle bir rüya gördüyseniz gerçek yaşam da çok dikkatli olmanız da fayda vardır.

Rüyada Beyaz Yılan Görmek

Rüyada beyaz renkte yılan görmek , bu rüya arkadaşlar siyah renkte görmüş olduğunuz yılan kadar tehlikeli ve kötü rüya değildir. Yani aynı şekilde düşmanlarınızın olduğuna işaret eder fakat düşmanlarınızın daha çelimsiz ve güçsüz olduğuna delalet eder.

Rüyada Yılanların Ayaklarının Olduğunu Görmek

Rüyada bir yılanın ayağının olduğunu görmek , rüyayı gören kişi kısa zaman içerisinde mevki olarak daha yüksek yerlere geleceğine ya da gerçek yaşam da sizden de daha güçlü olan bir düşmanınızın olmasına rivayet edilir.

Rüyada Altından Yılan Görmek

Rüyada altın renginde bir yılan görmek , bu rüya hem hayırlı hem de kişi için olumlu rüyalardan birisidir. Rüya sahibi gerçek yaşam da kendisine hayır getirecek işler ile uğraşacağına , hayrı dokunacak insanlarla karşılaşacağına ve yardıma muhtaç olan insanlara yardım etmesine işaret eder.

Rüyada Yeşil Yılan Görmek

Rüyada yeşil renkte yılan görmek , bu rüya genel olarak hem inancının hem de zaafının zayıf olan kişiye yorulur. Bu kişi ile arkadaş olursanız eğer ondan çok etkileneceğinize ve sizi yavaş yavaş günaha sokmasına delalet eder.

Rüyada Engerek Yılanı Görmek

Rüyada engerek yılanı gördüyseniz , gerçek yaşam da düşmanlarınızın olduğuna fakat bu düşmanlarınızın sandığınızdan daha çok tehlikeli olmasına ve güçlü olmasına alamet eder.

Rüyada Kobra Yılanı Görmek

Rüyada görülen kobra yılanı aynı yukarıda dediğimiz engerek yılanı gibi çok tehlikelidir. Yani düşmanınıza gerçek yaşam da hiç olmadığınız kadar dikkat etmenize delalet eder.

Rüyada Boğa Yılanı Görmek

Rüyada boğa yılanı gördüyseniz , sıkıntılar ve dertlerin baş göstereceği bir döneme gireceğinize , karanlık günlerin yakın olmasına , bu zamanlar da kendinizi daha çok yalnız hissedeceğinize yorulur.

Rüyada Büyük Yılan Görmek

Rüyada büyük yılan görmek , pek hayra ve iyiye yorumlanan rüya değildir. Düşmanlarınızın da bu yılan kadar daha büyük ve güçlü olmasına işaret eder.

Rüyada Küçük Yılan Görmek

Rüyada görülen küçük yılan ise büyük yılanın tam tersine düşmanınızın sizden daha zayıf ve güçsüz olduğuna yorulur. Yani bu rüyayı görürseniz gerçek yaşam da düşmanınızdan korkmanıza gerek yok.

Rüyada Uçan Yılan Görmek

Rüyada uçan yılan gördüyseniz , geçirmiş olduğunuz sıkıntılı zamanlardan artık yavaş yavaş kurtulmaya başlayacağınıza , kafanıza takmış olduğunuz sorunları çözeceğinize ve bundan sonraki hayatınızın daha neşeli ve mutlu olmasına yorulur.

Rüyada Hem Uzun Hem De İri Yılan Görmek

Rüyada uzun veya iri yılan görmek , size korku verecek bazı olaylarla karşılaşacağınıza , aile içerisinde size düşman olan birisine ve bu kişiyi kendi eviniz de beslediğinize , Yılan iri ise , hem mal hem de mülk kapılarının sizin için açılmasına ve evliyseniz bir evladınızın olmasına delalet eder.

Rüyada Yılanla Boğuşmak

Rüyada yılan ile boğuştuğunuzu gördüyseniz , sizi gerçek yaşam da hiç sevmeyen ve sizin kötülüğünüzü isteyen birisinden size gelecek olan kötülüğe işaret eder.

Rüyada Boğazdan Yılan Çıkması

Rüyada boğazınızdan yılan çıktığını gördüyseniz , yakın çevrenizde çok sevmiş olduğunuz bir kişinin vefat haberini alacağınıza alamet eder.

Rüyada Ağza Yılan Girmesi

Rüyada ağza yılan girmesi , eğer okuyorsanız yeni eğitimler almaya başlayacağınıza , kurslar gitmek isteyeceğinize , bilgi hazinenizin gün geçtikçe artmasına ve yeni şeyler keşfetmeye başlamaya rivayet edilir.

Rüyada Kolda Yılan Görmek

Rüyada kolunuzda yılan gördüyseniz , bu rüya kişi için oldukça hayırlıdır. Size yakın zaman içerisinde bir yerden para gelmesine ya da mal sahibi birisi olmanıza işaret eder.

Rüyada Evde Yılan Görmek

Rüyada evde yılan görmek genel olarak pek hayırlı sayılmaz. Evinizde bir düşman beslediğinize ve bu düşmanın sizden nefret etmesine , siz farkında olmadan sizin canınızı son derece sıkmasına , ev içerisinde yaşanacak olan bazı tartışmalara alamet eder.

Rüyada Çok Yılan Görmek

Rüyada birden fazla yılan görmek , çevrenizde o kadar çok düşmanlarınızın olmasına , dostunuz ya da akraba sandığınız insanların sizi arkanızdan vurmasına , eğer yılan görüp bu yılan sizi sokmuyorsa o zaman düşmanlarınızda zarar görmezsiniz , ama eğer sokarsa o zaman zarar görürsünüz.

Rüyada Yılandan Korkmak

Rüyada yılandan korktuğunuzu gördüyseniz , gerçek yaşam da size düşman olan kişinin herhangi bir şekilde kötülüğünün dokunmamasına rivayet edilir.

Rüyada Yılandan Korkmamak

Rüyada yılandan korkmuyorsanız , yakın zaman içerisinde sıkıntılı zamanlar geçirmeye başlayacağınıza ve kafanızda bir sürü sorunların olmasına delalet eder.

Rüyada Yılan Isırması

Rüyada yılan tarafından ısırıldığınızı gördüyseniz , birisi tarafından size gelecek olan kötülüklere ve bazı konularda ise zarara uğrayacağınıza işaret eder.

Rüyada Yılan Yakmak

Rüyada yılan yaktığınızı gördüyseniz o zaman düşmanlarınıza karşı zafer elde edeceğinize ve onların size zarar vermesi gerekirken siz onlara zarar vereceğinize alamet eder.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir