Bilgi Tüneli

Rüyada Saç Boyamak Ne Anlama Gelir ? Tabiri

Rüyada Saç Boyamak Ne Anlama Gelir ? Tabiri

Rüyada saç boyamak , bu rüya genel olarak pek hayra yorumlanmaz. Rüya sahibinin yakın zaman içerisinde hem çok zor hem de kötü günler geçirmesine , açık olan kısmetinizin bir anda kapanacağına , elde etmiş olduğunuz kazancınız da bazı azalmaların olmasına , hem ağız tadınızın hem de keyfinizin kaçmasına , eskisi kadar huzurlu bir yaşantınızın olmamasına ve büyük heveslerle gireceğiniz işlerde hayal kırıklığı yaşayarak çıkacağınıza işaret eder.

Rüyada Saçını Kızıla Boyamak

Rüyada saçınızı kızıla boyadığınızı gördüyseniz , gerçek yaşamda ki hem mutluluğunuzun hem de keyfinizin daha fazla olacağına , bundan sonra üzüntülü günleri geride bırakıp eğlenceli dakikalar geçireceğinize , kalabalık olan ortamlardan uzak duracağınıza ve kötü olan şeyleri kafaya takmayıp daha rahat yaşayacağınıza alamet eder.

Rüyada Saçını Sarıya Boyamak

Rüyada saçını sarıya boyamak , bu rüya genel olarak hayırlı ve güzel rüyalardan birisidir. Hem şansınızın hem de kapalı olan kısmetlerinizin açılmasına , parlak bir geleceğinizin olacağına , ticaretle uğraşıyorsanız o zaman elde edeceğiniz başarımlardan dolayı rakiplerinizi kıskandıracağınıza ve onlardan bir adım önde olacağınıza yorulur.

Rüyada Saçını Siyaha Boyamak

Rüyada saçını siyaha boyamak , Rüyayı gören kişinin helal yoldan ayrılıp yanlış yollara sapacağına , kendisi için tehlikeli olabilecek işler yapacağına , hak yolundan gitmeyip günahkar birisi olacağına , dine olan bağlılığını kaybedeceğine ve kötü huylu bir insan olduğundan kimsenin onu sevmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Saçını Kırmızıya Boyamak

Rüyada saçını kırmızı renge boyamak , yapacağınız çok güzel işlerden dolayı çevreniz tarafından sevilip sayılacağınıza , elde edeceğiniz başarımlardan dolayı iyi yerlere gelmeye , hem güler yüzlü hem de ağır başlı birisi olduğunuzdan dolayı saygınlığınızın olmasına delalet eder.

Rüyada Saçını Kahverengiye Boyamak

Rüyada saçınızı kahverengine boyadığınızı gördüyseniz , hem bolluk hem de bereket içerisinde yaşam süreceğinize , işlerinizin bir anda açılmasına ve iş yaşantınızda birden fazla başarımlar elde edeceğinize yorulur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ