Rüyada Saç Boyamak Ne Anlama Gelir ? Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Saç Boyamak Ne Anlama Gelir ? Tabiri

0

Rüyada saç boyamak , bu rüya genel olarak pek hayra yorumlanmaz. Rüya sahibinin yakın zaman içerisinde hem çok zor hem de kötü günler geçirmesine , açık olan kısmetinizin bir anda kapanacağına , elde etmiş olduğunuz kazancınız da bazı azalmaların olmasına , hem ağız tadınızın hem de keyfinizin kaçmasına , eskisi kadar huzurlu bir yaşantınızın olmamasına ve büyük heveslerle gireceğiniz işlerde hayal kırıklığı yaşayarak çıkacağınıza işaret eder.

Rüyada Saçını Kızıla Boyamak

Rüyada saçınızı kızıla boyadığınızı gördüyseniz , gerçek yaşamda ki hem mutluluğunuzun hem de keyfinizin daha fazla olacağına , bundan sonra üzüntülü günleri geride bırakıp eğlenceli dakikalar geçireceğinize , kalabalık olan ortamlardan uzak duracağınıza ve kötü olan şeyleri kafaya takmayıp daha rahat yaşayacağınıza alamet eder.

Rüyada Saçını Sarıya Boyamak

Rüyada saçını sarıya boyamak , bu rüya genel olarak hayırlı ve güzel rüyalardan birisidir. Hem şansınızın hem de kapalı olan kısmetlerinizin açılmasına , parlak bir geleceğinizin olacağına , ticaretle uğraşıyorsanız o zaman elde edeceğiniz başarımlardan dolayı rakiplerinizi kıskandıracağınıza ve onlardan bir adım önde olacağınıza yorulur.

Rüyada Saçını Siyaha Boyamak

Rüyada saçını siyaha boyamak , Rüyayı gören kişinin helal yoldan ayrılıp yanlış yollara sapacağına , kendisi için tehlikeli olabilecek işler yapacağına , hak yolundan gitmeyip günahkar birisi olacağına , dine olan bağlılığını kaybedeceğine ve kötü huylu bir insan olduğundan kimsenin onu sevmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Saçını Kırmızıya Boyamak

Rüyada saçını kırmızı renge boyamak , yapacağınız çok güzel işlerden dolayı çevreniz tarafından sevilip sayılacağınıza , elde edeceğiniz başarımlardan dolayı iyi yerlere gelmeye , hem güler yüzlü hem de ağır başlı birisi olduğunuzdan dolayı saygınlığınızın olmasına delalet eder.

Rüyada Saçını Kahverengiye Boyamak

Rüyada saçınızı kahverengine boyadığınızı gördüyseniz , hem bolluk hem de bereket içerisinde yaşam süreceğinize , işlerinizin bir anda açılmasına ve iş yaşantınızda birden fazla başarımlar elde edeceğinize yorulur.

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yazarın Profili