Bilgi Tüneli

Rüyada Tanımadığın Birine Aşık Olmak Ne Anlama Gelir ? Diyanet Tabiri

Rüyada Tanımadığın Birine Aşık Olmak Ne Anlama Gelir ? Diyanet Tabiri

Rüyanız da hiç tanımadığınız birisine aşık olduğunuzu gördüyseniz o zaman gerçek yaşam da eğer bekarsanız o zaman karşınıza çıkacak olan hayırlı birisi ile evleneceğinize , evlilik yolunda bir adım atacağınıza delalet eder.

Rüyada Tanımadığın Birine Aşık Olmak

Bunların yanı sıra sıkıntı içerisin de olacağınıza , üzüntü çekeceğinize ve kısa süreli de olsa bazı olumsuzluklarla karşı karşıya kalacağınıza alamet eder. Bazı rüya yorumcularına göre ise , hayırlı işler yapacağınıza , platonik bir aşk gördüyseniz o zaman çok üzüleceğiniz bir haber alacağınıza rivayet edilir.

Rüyada sevgilinizi gördüyseniz , yapmış olduğunuz bazı işlerin size fayda sağlayacağına ve o işleri yapmaya devam edeceğinize yorulur.

Rüyada Aşk Yaşadığını Görmek

Rüyada aşk yaşadığını görmek , gerçek yaşam da görmüş olduğunuz kişiye karşı kin besleyeceğinize , kısa zaman içerisin de büyük bir mutluluk içerisin de olacağınıza alamet eder.

Rüyada sevmiş olduğunuz kişinin cennete girdiğini gördüyseniz o zaman sevmiş olduğunuz bu kişi ile dünya hayatında kavuşacağınıza delalet eder.

Rüyada Başka Birine Aşık Olmak

Rüyada başka birisine aşık olduğunuzu gördüyseniz , yapacağınız işler de başarılı olacağınıza , her zaman hayırlı işlerin peşinden koşacağınıza işaret eder. Eğer rüyada sevgilinizi başka birisi ile görürseniz o zaman gerçek yaşam da kadınlar için dişli bir rakibe , erkekler için de sevgilisinin sadık olmasına yorulur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ