Bilgi Tüneli

Rüyada Gaz Görmek Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri

Rüyada Gaz Görmek Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri

Rüyada gaz görmek , Rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında her zaman malıyla övündüğüne , çevresindeki insanların duygu ve düşüncelerini hiçbir zaman ciddiye almadığına , sadece kendisini düşündüğüne , yardıma muhtaç olan insanlara hiçbir konuda yardım etmemesine ve çevresinde olup bitenlere karşın vurdum duymaz olduğuna işaret eder.

Rüyada Gaz Çıkarmak

Rüyada gaz çıkarmak , kalbinizde var olan hem olumsuz hem de kötü düşüncelerinizi atacağınıza , içinizdeki şeytanı susturmak için mücadele edeceğinize , her zaman iyi , anlayışlı ve hoşgörülü birisi olmaya çalışacağınıza delalet eder.

Rüyada Namazda Gaz Çıkarmak

Rüyada namazda gaz çıkarmak , hem moralinizin bozuk olmasına hem de gülen yüzünüzün bir anda solmasına , yaşayacağınız bazı kötü olaylardan dolayı canınızı çok sıkacağınıza , çok fazla günaha girmeye başlayacağınıza ve bazı şeylerde günahınız olmasa bile sizi sorumlu tutacaklarına yorulur.

Rüyada Kokulu Gaz Çıkarmak

Rüyada kokulu gaz çıkarmak , bu rüya genel olarak hayra ve iyiye yorumlanmaz. Hiç hoşunuza gitmeyecek bazı olaylar yaşamaya başlayacağınıza , strese gireceğinize , ahlakınızda zayıflamaların olmasına rivayet edilir.

Rüyada Gaz Koklamak

Rüyada gaz koklamak , atacağınız yanlış adımlardan dolayı başınızın bir müddet ağrımasına , kötü olaylarla karşılaşacağınıza , huzurunuzun kaçmasına neden olacak bazı olaylar yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada Gazyağı Görmek

Rüyada gazyağı görmek , sizin için çok kötü olacak olaylarla karşılaşacağınıza , hem ağız tadınızın hem de keyfinizin bir anda kaçmasına , sıkıntılı dönemden geçmeye başlayacağınıza ve içinize kapanık olacağınıza yorulur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ