Rüyada Gaz Görmek Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Gaz Görmek Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri

0

Rüyada gaz görmek , Rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında her zaman malıyla övündüğüne , çevresindeki insanların duygu ve düşüncelerini hiçbir zaman ciddiye almadığına , sadece kendisini düşündüğüne , yardıma muhtaç olan insanlara hiçbir konuda yardım etmemesine ve çevresinde olup bitenlere karşın vurdum duymaz olduğuna işaret eder.

Rüyada Gaz Çıkarmak

Rüyada gaz çıkarmak , kalbinizde var olan hem olumsuz hem de kötü düşüncelerinizi atacağınıza , içinizdeki şeytanı susturmak için mücadele edeceğinize , her zaman iyi , anlayışlı ve hoşgörülü birisi olmaya çalışacağınıza delalet eder.

Rüyada Namazda Gaz Çıkarmak

Rüyada namazda gaz çıkarmak , hem moralinizin bozuk olmasına hem de gülen yüzünüzün bir anda solmasına , yaşayacağınız bazı kötü olaylardan dolayı canınızı çok sıkacağınıza , çok fazla günaha girmeye başlayacağınıza ve bazı şeylerde günahınız olmasa bile sizi sorumlu tutacaklarına yorulur.

Rüyada Kokulu Gaz Çıkarmak

Rüyada kokulu gaz çıkarmak , bu rüya genel olarak hayra ve iyiye yorumlanmaz. Hiç hoşunuza gitmeyecek bazı olaylar yaşamaya başlayacağınıza , strese gireceğinize , ahlakınızda zayıflamaların olmasına rivayet edilir.

Rüyada Gaz Koklamak

Rüyada gaz koklamak , atacağınız yanlış adımlardan dolayı başınızın bir müddet ağrımasına , kötü olaylarla karşılaşacağınıza , huzurunuzun kaçmasına neden olacak bazı olaylar yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada Gazyağı Görmek

Rüyada gazyağı görmek , sizin için çok kötü olacak olaylarla karşılaşacağınıza , hem ağız tadınızın hem de keyfinizin bir anda kaçmasına , sıkıntılı dönemden geçmeye başlayacağınıza ve içinize kapanık olacağınıza yorulur.

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yazarın Profili