Rüyada Yabancı Adam Tanımadığın Birini Görmek Nedir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Yabancı Adam Tanımadığın Birini Görmek Nedir

0

Rüyada yabancı bir adam gördüyseniz o zaman görmüş olduğunuz bu rüya hem hayırlı hem de çok güzel olmaktadır. Rüyanız da genç bir adam görmek genel olarak hızlı bir şekilde olgunlaşacağınıza ve yakın zaman içerisin de hayırlı bir işe gireceğinize yorulur.

Rüyada Yabancı Adam Tanımadığın birini Görmek

Rüyada yaşlı bir adam gördüyseniz o zaman gerçek yaşantınız da birden fazla sevap işleyeceğinize , yabancı adam ile konuşmak ise gerçeklerin artık su yüzüne yavaş yavaş çıkacağına ve rüya sahibinin menfaatine alamet eder.

İçindekiler

Rüyada Esmer Erkek Görmek

Rüyada esmer erkek gördüyseniz o zaman gerçek yaşantınız da korkmuş olduğunuz ne varsa bunlardan bir kişinin yardımı ile kurtulacağınıza , hayırlı ve güzel olayların başınızdan geçmesine , sizin hakkınız da yapılacak olan tatlı dedikodulara , çok sevilen birisi olacağınıza yorulur.

Rüyada esmer görmek başka rüya alimcilerine göre ise ; Genç olan bir kız ile buluşacağınıza , ayrılıklar varsa barışmalara ve hayırlı bir haber almaya rivayet edilir.

Rüyada Tanımadığın Bir Adam Görmek

Rüyada tanımadığınız bir adam gördüyseniz o zaman çevreniz tarafından çok kıskanılan birisi olduğunuza , her zorluğun üstesinden gelebilmek için büyük çabalar içerisin de olacağınıza , yakın zaman içerisin de ise ev alacağınıza alamet eder.

Aynı zaman da müjdeli bir haber alarak sizin için hayırlı olacak bir işe adım atacağınıza , zengin birisi olmaya , tüm sıkıntılardan ve dertlerden kurtulup feraha kavuşacağınıza işaret eder.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

Yazar Hakkında

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yorum Yap