Rüyada Yarasa Görmek Ne Anlama Gelir
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Yarasa Görmek Ne Anlama Gelir

0

Rüyada yarasa görmek genel olarak pozitif rüyalardan birisidir. Gerçek yaşam da iş bulamıyorsanız kısa süre içerisinde hayırlı bir iş bulacağınıza , şansızlık ve hastalık gibi durumlar varsa bunlardan kurtulacağınıza , karşınıza çıkacak olan engellerle ve sıkıntılarla boğuşup sıkı mücadele edeceğinize delalet eder.

Hamile Kadının Rüyada Yarasa Görmesi

Hamile olan bir bayan rüyasında yarasa görürse o zaman hem huzurlu hem de mutlu bir yaşam süreceğine , maddi ve manevi olarak zorluklardan kurtulup rahata ereceğine ve hayırlı işler yapmasına işaret eder.

Rüyada Yarasa Ölüsü Görmek

Rüyada yarasa ölüsü görmek genel olarak olumsuz bir rüya olarak tabir edilmektedir. Size karşı yapılacak olan hırsızlıklara ve bu yüzden kendinizi korumanız gerektiğine , maddi olarak sıkıntılar içerisine gireceğinize ve zor süreçten geçip canınızın sıkkın olmasına alamet eder.

Rüyada Yarasa Kovalamak

Rüyada yarasa kovaladığınızı gördüyseniz , maddi anlamda yükseleceğinize ve çok iyi yerlere geleceğinize , hiç beklemediğiniz bir yerden size gelecek olan mala ya da size miras kalmasına , hem maddi hem de manevi olarak iyi olacağınıza , gerçek yaşam da eğer düşmanınız varsa bu düşmanınız ile mücadele edeceğinize ve ondan uzaklaşacağınıza yorulur. Aynı zaman da günlük yaşantınızda hep mutlu olacağınıza yorulur.

Rüyada Yarasa Isırması

Rüyada yarasa ısırması , olumlu gelişmeler yaşayacağınıza , gerçek yaşam da olumsuz giden sorunlarınız varsa bunları düzelteceğinize ve mutlu bir yaşam sürmeye devam edeceğinize , hem maddi hem de manevi olarak iyi olacağınıza işaret eder.

Merhaba benim adım derya. Yaşım 19 ve üniversite 1 okumaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı bilgituneli.com sitesine makale yazmaktayım. Arkadaşlarımla beraber sinemaya gitmeyi çok seviyorum ve en korktuğum hayvan köpektir.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir