1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Panda Görmek Ne Anlama Gelir Tabiri


0

Rüyada panda görmek , hem aile hem de iş yaşantınızda sorunlar yaşayacağınıza ve bu sorunların sizin canınızı çok sıkacağına , büyük sıkıntılar içerisine gireceğinize , kötü olaylar geçireceğinize , bu olaylardan kurtulmak için doğru karar vermeye çalışacağınıza ve bunun için de çok kafa patlatacağınıza , en kısa zaman içerisinde ise çözüm yolu bulacağınıza , hem iyi kalpli hem de sevimli birisi olduğunuzdan dolayı en iyi işe gireceğinize delalet eder.

Rüyada Yavru Panda Görmek     

Rüyada yavru panda gördüyseniz , hem aile hem de gerçek yaşam da iyi , sevimli ve arkadaş canlısı birisi olduğunuzdan dolayı herkes tarafından sevilip sayılacağınıza , takdir gören birisi olacağınıza , yardıma muhtaç olan insanlara her konuda elinizden gelen yardımı yapacağınıza alamet eder.

Rüyada Oyuncak Panda Görmek    

Rüyada oyuncak panda görmek , çevrenizde bulunan bazı insanlara karşı kötü duygular besleyeceğinize , yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğinize , temiz kalpli birisi olduğunuz için herkes tarafından sevileceğinize , büyük bir dostunuzun olmasına , kısa zaman içerisinde büyük işlere imzalar atacağınıza ve elde edeceğiniz başarımlardan dolayı hem kazancınızda artış olacağına hem de mevki olarak yükseleceğinize işaret eder.

Rüyada Panda Ayısı Görmek    

Rüyada panda ayısı görmek , hem aile hem de iş yaşantınızda sizi kandırmak isteyen birisi ile iş birliği yapacağınıza , özellikle iş konusunda ortak olacağınıza , fakat bu kişi daha sonra yapmış olduğu şeylerden dolayı çok pişman olacağına alamet eder.

Rüyada Küçük Panda Görmek    

Rüyada küçük panda görmek , iş yaşantınızda geçirmiş olduğunuz zorluklardan sonra artık rahata ereceğinize , işinizle ilgili çok önemli kararlar alacağınıza , yeni bir döneme adım atacağınıza yorulur.

Merhaba benim adım derya. Yaşım 19 ve üniversite 1 okumaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı bilgituneli.com sitesine makale yazmaktayım. Arkadaşlarımla beraber sinemaya gitmeyi çok seviyorum ve en korktuğum hayvan köpektir.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir