Bilgi Tüneli

Rüyada Varil Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri

Rüyada Varil Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri

Rüyada varil görmek , her şeyin daha fazlasını alabilmek için kendinizi sürekli olarak geliştireceğinize ve sürekli olarak çalışacağınıza yorulur. Fakat ne yaparsanız yapın bir türlü aramış olduğunuz mutluluğu bulamayacağınıza , elinizde bulunan nimetlere şükür etmek yerine daha fazlasını arzuladığınızdan ve gözünüzün doymadığından dolayı elinizdeki malları da kaybedeceğinize , yardıma muhtaç olan insanlara bile el uzatmayacağınıza ve çok bencil birisi olduğunuza işaret eder. Bunların yanı sıra herkese üstten bakan birisi olduğunuza , aşırı derecede cimri olduğunuzdan dolayı çevrenizde hiçbir arkadaşınızın olmadığınıza ve tek başınıza takıldığınıza delalet eder.

Rüyada Varil Satın Almak

Rüyada varil satın almak , eğer gerçek yaşam da ticaretle uğraşıyorsanız o zaman kısa zaman içerisinde bir görüşme yapacağınıza , yeni insanlarla tanışacağınıza ve yeni şubeler açıp daha fazla kazanç elde edeceğinize rivayet edilir. Bazı rüya yorumcularına göre ise , size çok fazla kar getirecek işlerin içerisinde olduğunuz için hayatınızı da daha iyi yönde ilerleteceğinize , alım gücünüzün eskisine göre daha fazla olacağına , kısa zaman içerisinde ev ya da araba alacağınıza işaret eder.

Rüyada Varil Boyamak

Rüyada varil boyamak , eğer boyadığınız varil siyah ise o zaman , şimdiki işinizde ayrılıp daha farklı bir işe gireceğinize , ama gireceğiniz bu işte de aramış olduğunuz mutluluğu bulamayacağınıza yorulur. Rüyada varili yeşile boyamak , hayırlı işlere gireceğinize ve elinizde bulunan imkanları çevrenizde bulunan insanlarla paylaşıp her zaman onların hayır dualarını alacağınıza , en sonunda muradınıza ereceğinize alamet eder. Rüyada varili sarı renge boyamak ise ; geçireceğiniz bir hastalık yüzünden bazı zorluklarla karşılaşacağınıza işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ