Rüyada Varil Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Varil Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri

0

Rüyada varil görmek , her şeyin daha fazlasını alabilmek için kendinizi sürekli olarak geliştireceğinize ve sürekli olarak çalışacağınıza yorulur. Fakat ne yaparsanız yapın bir türlü aramış olduğunuz mutluluğu bulamayacağınıza , elinizde bulunan nimetlere şükür etmek yerine daha fazlasını arzuladığınızdan ve gözünüzün doymadığından dolayı elinizdeki malları da kaybedeceğinize , yardıma muhtaç olan insanlara bile el uzatmayacağınıza ve çok bencil birisi olduğunuza işaret eder. Bunların yanı sıra herkese üstten bakan birisi olduğunuza , aşırı derecede cimri olduğunuzdan dolayı çevrenizde hiçbir arkadaşınızın olmadığınıza ve tek başınıza takıldığınıza delalet eder.

Rüyada Varil Satın Almak

Rüyada varil satın almak , eğer gerçek yaşam da ticaretle uğraşıyorsanız o zaman kısa zaman içerisinde bir görüşme yapacağınıza , yeni insanlarla tanışacağınıza ve yeni şubeler açıp daha fazla kazanç elde edeceğinize rivayet edilir. Bazı rüya yorumcularına göre ise , size çok fazla kar getirecek işlerin içerisinde olduğunuz için hayatınızı da daha iyi yönde ilerleteceğinize , alım gücünüzün eskisine göre daha fazla olacağına , kısa zaman içerisinde ev ya da araba alacağınıza işaret eder.

Rüyada Varil Boyamak

Rüyada varil boyamak , eğer boyadığınız varil siyah ise o zaman , şimdiki işinizde ayrılıp daha farklı bir işe gireceğinize , ama gireceğiniz bu işte de aramış olduğunuz mutluluğu bulamayacağınıza yorulur. Rüyada varili yeşile boyamak , hayırlı işlere gireceğinize ve elinizde bulunan imkanları çevrenizde bulunan insanlarla paylaşıp her zaman onların hayır dualarını alacağınıza , en sonunda muradınıza ereceğinize alamet eder. Rüyada varili sarı renge boyamak ise ; geçireceğiniz bir hastalık yüzünden bazı zorluklarla karşılaşacağınıza işaret eder.

Merhabalar benim adım sevilay ve yaşım 20. Şuanda üniversite de bilgisayar mühendisliği okumaktayım ve boş zamanlarım da bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir