Bilgi Tüneli

Nihat Hatipoğlu Dargınlık Duası ( Eşler Ve Aile Arası )

Nihat Hatipoğlu Dargınlık Duası ( Eşler Ve Aile Arası )

Dargınlık olduğu zamanlar da genel olarak dua etmek çok faziletli bir işlerden birisidir. Bu duayı ettiğiniz zaman hem Allah’ın rızasını alıyorsunuz hem de dargınlık gibi durumlardan da sakınmış oluyorsunuz. İslam dini açısından biliyorsunuz ki dargınlık her zaman sakıncalı bir durum olarak görülmüştür. Bu yüzden sizlerle paylaşmış olduğumuz Nihat Hatipoğlu’nun dargınlık duasını okuyarak dargın olmuş olduğunuz kişi ile aranızın düzelmesini Yüce Rabbim’den niyaz edebilirsiniz.

Nihat Hatipoğlu Dargınlık Duası

Bu yüzden burada bulunan dargınlık dualarını her gün okumalısınız. Eğer düzenli ve istikrarlı bir şekilde okursanız aynı zaman da Allah’ın rızasını almak için de namaz kılar ve dinin buyruklarını yerine getirirseniz o zaman yapmış olduğumuz tüm dualar Allah katında kabul görür.

Dargınların Barışması İçin Dua Nihat Hatipoğlu

Nihat Hatipoğlu hem dargınlık hem de küslük olan bu duasını okuduktan sonra sizler gidip dargın olduğunuz kişinin sizden özür dilemesini veya buna benzer hareketler yapmasını beklerseniz bu doğru olmaz. Yani sizin de bir adım atmanız gerekmektedir. Bu yüzden dua ettikten sonra hemen dargın olduğunuz kişi ile iletişime geçmek sağlıklı olacaktır.

Nihat Hatipoğlu Duaları Bereket Duası

Bu duadan sonra isteyenler Al-i İmran duasını ve buna benzer olan diğer duaları okuyarak Allah’tan hem rızık hem de bereket isteyebilirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ