Rüyada Boğulmak Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Boğulmak Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir

0

Rüyada boğulmak , gerçek hayatınızda birisi tarafından dolandırılacağınıza , istemiş olduğunuz kazançları elde etmek için çok dikkatli hareket etmeniz gerektiğine , eğer dikkatli ve aynı zaman da özenli olursanız yüksek miktarda kazançlar elde edeceğinize işaret eder.

Rüyada Bulanık Suda Boğulmaktan Kurtulmak

Rüyada bulanık olan suda boğulmaktan kurtulmak , bu rüya genel olarak kişi için olumsuz olarak tabir edilmektedir. Gerçek hayatta tehlikeli durumlarla karşı karşıya kalacağınıza , davranışlarınıza ve yapacağınız hareketlere her zaman dikkat etmeniz gerektiğine , maddi olarak birisi tarafından dolandırılacağınıza delalet eder.

Rüyada Denizde Boğulan Birini Görmek

Rüyada denizde boğulan birisini görmek , yaşamınızda olumsuz davranışlar yaparak günaha gireceğinize , hayatınızdaki sorumlulukları kaldıramadığınızdan dolayı bu duruma şikayet edeceğinize , hem maddi hem de manevi olarak kayıplar vereceğinize , psikolojik olarak bunalımlı bir süreçten geçeceğinize , hem keder hem de hüzün içerisinde yaşam süreceğinize , aile ve iş ortamında bazı kötü durumlarla karşılaşacağınıza alamet eder.

Rüyada Biri Tarafından Boğulduğunu Görmek

Rüyada birisi tarafından boğulmak , sağlık sorunları ile karşı karşıya geleceğinize , hem maddi hem de manevi olarak hasar göreceğinize , kurmuş olduğunuz hayallerinize ve hedeflerinize fazla zaman geçmeden ulaşacağınıza , çevreniz tarafından size yarım eden insanların olacağına fakat bazı sorunların peşinizi bırakmayacağına yorulur.

Rüyada Boğulmaktan Kurtulmak

Rüyada boğulmaktan kurtulduğunuzu gördüyseniz , hem amacınıza hem de kurmuş olduğunuz hedefleriniz varsa onlara ulaşacağınıza , iş yaşantınızda güzel konuma gelip yüksek miktarda kazançlar elde edeceğinize alamet eder.

Rüyada Suda Boğulmaktan Kurtulmak

Rüyada suda boğulmak , hem hayırlı hem de çok güzel rüyalardan birisidir. Düşmanlarınıza karşı zafer kazanacağınıza , bol kazançlı işler yapacağınıza , hanenizde bereketin ve bolluğun hiç eksik olmayacağına , maddi sıkıntılarınız varsa bunları başınızdan def edip rahat edeceğinize işaret eder.

Rüyada Suda Boğulmak

Rüyada suda boğulmak , hem hayırlı hem de mutlu zamanlar geçireceğinize , eğitim yaşantınızda yükselişe geçeceğinize , üzüntü ve kederlerden kurtulup rahat bir nefes alacağınıza , yaşamış olduğunuz problemler varsa artık çözeceğinize ve rahat bir yaşam süreceğinize delalet eder.