Rüyada Cam Tabak Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Cam Tabak Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir

0

Rüyada cam tabak görmek , rüyayı gören kişinin çok sağlam olmayan işlere girmesine ve daha sonra gireceği bu işte belli bir süreden sonra pişman olmasına , büyük hayal kırıklıkları yaşayacağına delalet eder. Bunun haricinde hiçbir kimseden özellikle sevmiş olduğunuz insanlardan hiçbir şey saklamayacağınıza , ticaret yaşantınız varsa o konuda her zaman dürüst davranıp hak yemeyeceğinize , başka insanların saflıklarını kullanmayacağınıza işaret eder. Olumsuz olarak bakacak olursak bu rüyaya o zaman baş edemeyeceğiniz sıkıntılar içerisinde olup bunalıma gireceğinize , sinirlerinizin yıpranmasına ve bir süre moralinizin bozuk olacağına yorulur.

Rüyada Cam Tabak Kırmak

Rüyada cam tabak kırmak , iş yaşantınızda bir şeyler yapacağınız zaman düşünmeden hareket edeceğinize ve bu yüzden bazı zararlar göreceğinize , yapmış olduğunuz hesaplarınızın çarşıya uymayacağına , ailenizle yaşayacağınız bazı sıkıntılardan dolayı zor zamanlar geçireceğinize ve kavgaların olmasına delalet eder. Aynı zaman da çok sevmiş olduğunuz bir insanın kalbini kıracağınıza ya da onu büyük bir hayal kırıklığına uğratacağınıza , maddi olarak büyük zararlar içerisinde olacağınıza ve yapacağınız yatırımların ise boşa gitmesine rivayet edilir.

Rüyada Cam Tabak Satın Almak

Rüyada cam tabak satın almak , gerçek yaşam da beklemediğiniz bir yerden size gelecek olan paralara , yakın zaman içerisinde nazara geleceğinize , hastalanıp kısa süre yatağa düşeceğinize , başka insanların mutluluğunu hiçbir zaman çekemeyen bir arkadaşınızın ya da dostunuzun olmasına , aile içerisinde sizin arkanızdan konuşan insanların olacağına işaret eder. Başka rüyacılar göre ise ; iş konusunda başarılar elde etmek için büyük çabalar içerisinde olacağınıza ve herkese eşit davranacağınıza işaret eder.

İlginizi Çekebilir