Rüyada Ekmek Arası Görmek Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri Nedir
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Ekmek Arası Görmek Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri Nedir

0

Rüyada ekmek arası görmek , bu rüya genel olarak ev içerisinde bereketin artması olarak tabir edilir. İşten elde edeceğiniz gelirinizin daha fazla olacağına , maddi olarak hiç ummadığınız kadar güzel olmasına , ileri ki zamanlar da çok zengin birisi olacağınıza , gireceğiniz işlerde başarılar elde ederek kazançlarınızı arttıracağınıza , kısmetlerinizin eskisine göre daha bol olacağına , hem bolluk hem de konforlu bir şekilde yaşam süreceğinize işaret eder.

Rüyada Ekmek Arası Sucuk Yemek

Rüyada ekmek arası sucuk görmek , iş hayatınızda elde edeceğiniz kazançlardan dolayı karınızı arttıracağınıza , ailenizle beraber zengin bir yaşam süreceğinize , zihinsel gücünüzü kullanarak çok iyi şeyler yapacağınıza ve yeteneklerinizden dolayı her şekilde yüksek miktarlar da paralar elde edeceğinize , bu dönem içerisinde sezgilerinizle hareket ederek hiç beklemediğiniz kadar iyi sonuçlar alacağınıza yorulur. Aynı zaman da , huzur içerisinde yaşam süreceğinize , kendinizden bile beklemediğiniz performansları sergileyeceğinize , güzel yaratıcı fikirleriniz sayesinde girişimlerde bulunacağınıza , bu şekilde cesaretli birisi olduğunuzdan dolayı çevrenizdeki insanlardan takdir göreceğinize alamet eder.

Rüyada Ekmek Arası Döner Yemek

Rüyada ekmek arası döner yediğinizi gördüyseniz , zengin birisi olacağınızdan dolayı çevrenizde bulunan insanların sizi çok kıskanacaklarına , ilk olarak küçük bir işte başlayıp daha sonraların da iş adamı olup kazancınızı arttıracağınıza , iş yaşantınızda istemiş olduğunuz konuma geleceğinize , maddi olarak tüm sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden kurtulacağınıza , bundan sonra hiçbir şekilde sorun yaşamadan yaşamınızı ilerleteceğinize rivayet edilir.

Adım yeşim ve 32 yaşında evliyim 1 çocuk annesiyim. Evde boş kaldığım zamanlarda ek gelir olsun diye bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum. Gezmeyi çok severim ve en korktuğum hayvan ise yılandır.

Yazarın Profili