Rüyada Babamın Öldüğünü Görmek Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Babamın Öldüğünü Görmek Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada babamın öldüğünü görmek , bazı durumlarda hastalanmaya başlayacağınıza ve sağlıkla ilgili problemler yaşayacağınıza , küçük rahatsızlıklar geçireceğinize ve bu yüzden ister istemez sıkıntı içerisine düşeceğinize , çok sevmiş olduğunuz kişiyi ise yakın zaman içerisinde kaybedeceğinize , işlerinizin bozulacağına , sıkıntılı döneme gireceğinize ve kendinizi bir anda keder içerisinde bulacağınıza işaret eder.

Rüyada Babasını Görmek

Rüyada babasını görmek , tüm sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden kurtulmaya başlayacağınıza , hastalığınız varsa iyileşeceğinize , borçlarınız varsa bunların hepsini en yakın zaman içerisinde ödeyeceğinize , dertleriniz varsa çare bulmak için çaba sarf edeceğinize , işlerinizi her zaman yoluna sokacağınıza , arzu ve isteklerinize kavuşacağınıza , her alanda başarılı olduğunuz için herkes tarafından sevilip sayılacağınıza ve çok iyi arkadaşlıklar edineceğinize delalet eder.

Rüyada Babasının Kendisine Tatlı Söz Söylediğini Görmek

Rüyada babasının kendisine tat söz söylemesi , kısmet ve hayır kapılarının size açılmasına , içerisinde bulunmuş olduğunuz tüm sıkıntılardan ve dertlerden kurtulacağınıza , dertleriniz varsa onların bitmesine , geleceğinizin hiç olmadığı kadar parlak olmasına rivayet edilir.

Rüyada Babasını Kızgın Görmek

Rüyada babasını kızgın görmek , gerçek yaşam da yapacağınız bazı hatalardan dolayı sıkıntı içerisin de olacağınıza , büyük günahlara girmeye başlayacağınıza , bir anda Ahiret yaşantısını unutacağınıza , yanlış kişiler ile arkadaşlıklar kuracağınıza ve büyüklerinizin kızacağı hareketlerde bulunacağınıza işaret eder.

Rüyada Ölmüş Babasını Görmek

Rüyada ölmüş babasını görmek , kısa zaman içerisinde çok sevineceğiniz bir haber alacağınıza , borçlarınız varsa hepsini yavaş yavaş ödemeye başlayacağınıza , maddi olarak çekmiş olduğunuz sıkıntılardan kurtulacağınıza , elinize yüklü miktarda paranın geçmesine ve sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza delalet eder.

Rüyada Babası İle Konuştuğunu Görmek

Rüyada babası ile konuşmak , hayırlı ve çok güzel rüyalardan birisidir. Her zaman çok rahatlayacağınıza , en sonunda muradınıza ereceğinize , bolluk ve bereket içerisinde yaşam süreceğinize , hastalığınız varsa kısa sürede şifa bulup ayağa kalkacağınıza alamet eder.

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir