Bilgi Tüneli

Rüyada Babamın Öldüğünü Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada Babamın Öldüğünü Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada babamın öldüğünü görmek , bazı durumlarda hastalanmaya başlayacağınıza ve sağlıkla ilgili problemler yaşayacağınıza , küçük rahatsızlıklar geçireceğinize ve bu yüzden ister istemez sıkıntı içerisine düşeceğinize , çok sevmiş olduğunuz kişiyi ise yakın zaman içerisinde kaybedeceğinize , işlerinizin bozulacağına , sıkıntılı döneme gireceğinize ve kendinizi bir anda keder içerisinde bulacağınıza işaret eder.

Rüyada Babasını Görmek

Rüyada babasını görmek , tüm sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden kurtulmaya başlayacağınıza , hastalığınız varsa iyileşeceğinize , borçlarınız varsa bunların hepsini en yakın zaman içerisinde ödeyeceğinize , dertleriniz varsa çare bulmak için çaba sarf edeceğinize , işlerinizi her zaman yoluna sokacağınıza , arzu ve isteklerinize kavuşacağınıza , her alanda başarılı olduğunuz için herkes tarafından sevilip sayılacağınıza ve çok iyi arkadaşlıklar edineceğinize delalet eder.

Rüyada Babasının Kendisine Tatlı Söz Söylediğini Görmek

Rüyada babasının kendisine tat söz söylemesi , kısmet ve hayır kapılarının size açılmasına , içerisinde bulunmuş olduğunuz tüm sıkıntılardan ve dertlerden kurtulacağınıza , dertleriniz varsa onların bitmesine , geleceğinizin hiç olmadığı kadar parlak olmasına rivayet edilir.

Rüyada Babasını Kızgın Görmek

Rüyada babasını kızgın görmek , gerçek yaşam da yapacağınız bazı hatalardan dolayı sıkıntı içerisin de olacağınıza , büyük günahlara girmeye başlayacağınıza , bir anda Ahiret yaşantısını unutacağınıza , yanlış kişiler ile arkadaşlıklar kuracağınıza ve büyüklerinizin kızacağı hareketlerde bulunacağınıza işaret eder.

Rüyada Ölmüş Babasını Görmek

Rüyada ölmüş babasını görmek , kısa zaman içerisinde çok sevineceğiniz bir haber alacağınıza , borçlarınız varsa hepsini yavaş yavaş ödemeye başlayacağınıza , maddi olarak çekmiş olduğunuz sıkıntılardan kurtulacağınıza , elinize yüklü miktarda paranın geçmesine ve sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza delalet eder.

Rüyada Babası İle Konuştuğunu Görmek

Rüyada babası ile konuşmak , hayırlı ve çok güzel rüyalardan birisidir. Her zaman çok rahatlayacağınıza , en sonunda muradınıza ereceğinize , bolluk ve bereket içerisinde yaşam süreceğinize , hastalığınız varsa kısa sürede şifa bulup ayağa kalkacağınıza alamet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ