Rüyada ( Kağıt , Bozuk ) Para Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada ( Kağıt , Bozuk ) Para Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri

0

Rüyada para görmek , gerçek yaşantınızda size karşı söylenecek olan sözlerden dolayı zarar göreceğinize , işiteceğiniz kötü laflardan dolayı canınızı epey bir sıkacağınıza , çevrenizde iki yüzlü olan insanların varlığına işaret eder.

Bunların yanı sıra rüyada para görmek , gelecekte daha güzel nimetlere sahip olacağınıza , geçiminizi daha rahat ettireceğinize , iç sıkıntılarınız varsa bunlardan kurtulmaya başlayacağınıza ve yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğinize alamet eder.

Rüyada görülen para bazı yorumlara göre ; iki yüzlü olan insanlardan dolayı artık insanlara güvenememeye başlayacağınıza , sizin hakkınızda yapılacak olan dedikodulara ve söylenecek olan kötü sözlere yorulur.

Rüyada Para yutmak

Rüyada para yutmak , yutmuş olduğunuz para eğer gümüşse o zaman büyük günahlara gireceğinize ve günah işlemeye başlayacağınıza , yuttuğunuz para altın ise o zaman ; bazı konuları inkar edeceğinize ve günaha gireceğinize işaret eder.

Rüyada Para bulmak

Rüyada para bulmak , başınıza gelecek olan bir olaya ve bu olaydan sonra gereksiz işlerle zaman harcayacağınıza , canınızı bazı şeylere çok sıkacağınıza , hiç beklemediğiniz bir anda güzel kapıların size doğru açılmasına ve maddi olarak büyük rahatlamalar yaşayacağınıza alamet eder.

Rüyada Para basan kimse

Rüyada para basan kimse görmek , gerçek yaşam da sözleri ile çok sevilen ama riya içerisinde olan bir erkeğe yorumlanır. Bu erkek hatta sizin yüzünüze karşı güleceğine ve sonrasında arkanızdan işler çevirmesine delalet eder. Bu yüzden çevrenizde bulunan insanlara karşı çok dikkatli olmanız gerekiyor.

Rüyada Para yırtmak

Rüyada para yırtmak , gerçek yaşantınızda yapmış olduğunuz bir işinizi bitireceğinize , bu işinizi artık gizli yapmaya başlayacağınıza fakat daha sonra bu işten dolayı vicdan azabı çekip işinizi yarıda bırakacağınıza delalet eder.

Rüyada Para kemeri

Rüyada para kemeri , hane içerisinde alacağınız bazı eşyalara , para kemerini denize düşerken görürseniz o zaman elinizde ne kadar mal varlığınız varsa hepsini devlete vereceğinize yorulur.

Rüyada Para kaybetmek

Rüyada para kaybetmek , kısa zaman içerisinde iç sıkıntısı yaşayacağınıza fakat bu sıkıntının fazla sürmemesine alamet eder.

Rüyada Para saymak

Rüyada para saymak , her zaman hayalini kurduğunuz şeylerin yakın zaman içerisinde olacağına ve hiç ummadığınız bir anda ise amaçlarınıza ulaşacağınıza yorulur.

Rüyada Gümüş para

Rüyada gümüş para görmek , yakın zaman içerisinde alacağınız sevinçli haberden dolayı çok mutlu olacağınıza , kısmetlerinizin açılacağına ve işlerinizin ise eskisine göre daha rast gideceğine rivayet edilir.

Rüyada Bakır para

Rüyada bakır para görmek , eğer maaşlı olarak çalışıyorsanız o zaman o işten çıkıp yeni bir işe gireceğinize , iş hayatınızdaki şansınızın artmasına ve ticaret konusunda ise çok şanslı olacağınıza delalet eder.

Rüyada Altın para

Rüyada altın para görmek , çevrenizde bulunan bazı insanların sizi her konuda kıskanacaklarına , sizi çok üzecek şeyler duyacağınıza , küçük üzüntüler içerisinde olacağınıza ve daha sonrasında mutlu olacağınıza işaret eder.

Rüyada Bozuk para

Rüyada bozuk para görmek , gerçek yaşantınız da bir düşmanınızın olmasına , bu yüzden canınızı çok sıkacağınıza yorulur. Fakat olumlu olarak bakarsak tüm sıkıntılarınızdan kurtulmaya başlayacağınıza yorulur.

Rüyada Kağıt para

Rüyada kağıt para görmek , elinizde var olan paraları zaman içerisinde kaybetmeye başlayacağınıza delalet eder.

Rüyada Madeni para

Rüyada madeni para görmek , hiç ummadığınız bir anda size gelecek olan yüklü miktardaki paralara fakat paraları aldığınızı görürseniz o zaman tüm paralarınızı kaybedeceğinize alamet eder.

İlginizi Çekebilir