Rüyada Şapka Görmek Ne Anlama Nedir ? Tabiri Nedir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Şapka Görmek Ne Anlama Nedir ? Tabiri Nedir ?

0

Rüyada şapka görmek , hem mutlu hem de çok sağlıklı bir zamandan geçeceğinize , her konuda özellikle iş yaşantınızda elde edeceğiniz başarımlardan dolayı adınızı her yere duyuracağınıza , başınıza gelecek olan zorlukların üstesinden geleceğinize , her türlü sıkıntıların üstesinden gelmek için büyük çaba sarf edeceğinize , çevrenizdeki insanlara yardım edeceğinize ve bu yüzden arkanızın daha sağlam olmasına işaret eder.

Başka rüya yorumcularına göre ise ; herkese yardım ettiğinizden dolayı sizden bahseden kişilerin hep iyi olarak bahsedeceklerine , herkes tarafından sevilip sayılacağınıza , küçük olsun büyük olsun yardıma muhtaç olan insanlara yardım edip onları koruyup kollayacağınıza , ve çok sevildiğinizden dolayı size kimsenin bir şey diyemeyeceğine delalet eder.

Rüyada Şapka Giymek

Rüyada şapka giydiğinizi gördüyseniz , hem hayırlı hem de çok güzel işler yapacağınıza , karşınıza çıkacak olan fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğinize , darlıktaysanız eğer o zaman bu darlıktan kurtulup daha iyi kazançlar elde edeceğinize ve maddi olarak sıkıntılarınızın olmamasına yorulur.

Rüyada Şapka Kaybetmek

Rüyada şapka kaybetmek , bu rüya genel olarak kötü olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında hem maddi hem de manevi olarak sorunlar yaşayacağına , zorlu dönemden geçeceğinize alamet eder.

Rüyada Şapka Satın Almak

Rüyada şapka satın almak , yakın zaman içerisinde bir işe gireceğinize ve bu işte başınızı belaya sokacağınıza , çevrenizdeki insanların size zarar vermek isteyeceklerine yorulur.

Rüyada Şapka Atmak

Rüyada şapka atmak , yapacağınız bir işten dolayı aile bireylerinizden birisinin size çok kızmasına , bu yüzden evden ayrılma noktasına geleceğinize ve bir daha ailenizle bir araya gelmek istemeyeceğinize işaret eder.

Rüyada Şapka Hediye Almak

Rüyada şapka hediye almak , bu rüya genel olarak kısmet olarak yorumlanır. Karşınıza hayırlı kısmetlerin çıkmasına , sürpriz olaylarla karşılaşacağınıza ve mutlu olmaya delalet eder.

Adım yeşim ve 32 yaşında evliyim 1 çocuk annesiyim. Evde boş kaldığım zamanlarda ek gelir olsun diye bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum. Gezmeyi çok severim ve en korktuğum hayvan ise yılandır.

Yazarın Profili