Bilgi Tüneli

Rüyada Bebek Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Kısaca Nedir

Rüyada Bebek Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Kısaca Nedir

Rüyada bebek görmek , yakın zaman içerisinde çok mutlu olacağınız bir haber alacağınıza ve bu yüzden neşenizin hep yerinde olmasına , iç sıkıntılarınızı atmaya başlayacağınıza , bundan sonra olumsuz düşünceler kafanızda kurmayacağınıza delalet eder. Yani bu rüya kişi için çok hayırlıdır ve genel olarak iyiye yorumlanır. Şanslı günler geçireceğinize , beklemediğiniz anlarda şans kapılarının size açılmasına , maddi olarak geliriniz de artışların olacağına , gireceğiniz işlerde ise çok şanslı olacağınıza alamet eder.

Rüyada görülen bebek bunların yanı sıra , etrafınızda bulunan bazı insanlardan fayda göreceğinize , işlerinizin açılacağına ve geliriniz de ciddi anlamda artışların olmasına , hem huzurlu hem de mutlu bir hayatınızın olacağına yorulur.

rüyada bebek görmek

Rüyada bebek emzirmek

Rüyada bebek emzirmek , bazı durumlar da kayıplarınızın olmasına ve bu konudalar daha dikkatli hareket etmeniz gerektiğine , çevrenizde bulunan insanlara karşı eskisine göre daha dikkatli olmanız gerektiğine , dost sanmış odluğunuz kişilerin size zarar vermek isteyeceklerine ve mümkün olduğunca bu insanlardan kendinizi korumanız gerektiğine alamet eder.

Rüyada kız bebek görmek

Rüyada kız bebek görmek , gerçek yaşamdaki işlerinizin eskisine göre daha iyi olacağına , hane içerisinde bolluğun ve bereketin hiç eksik olmayacağına , itibar sahibi olacağınıza , yapacağınız bazı işlerde hayırlı sonuçlar alacağınıza , maddi durumunuzda eksilikler varsa bunları düzeltip yakın zaman içerisinde ise zengin olacağınıza ve sıkıntılı dönemden çıkacağınıza rivayet edilir.

Rüyada erkek bebek görmek

Rüyada erkek bebek görmek , kısa zaman içerisinde hayırlı bir haber alacağınıza ve çok mutlu olacağınıza , rüyayı gören kişi gerçek yaşamda da hamileyse o zaman doğacak bebeğinin kız olmasına işaret eder.

Rüyada beşik sallamak

Rüyada beşik sallamak , gerçek hayatınızda çalışıyorsanız o zaman yapacağınız bazı şeylerin sizin için olumlu olacağına , iş yeriniz varsa bereketli dönemden geçeceğinize ve çalışmıyorsanız işe gireceğinize delalet eder.

Rüyada ağlayan bebek

Rüyada ağlayan bebek görmek , gerçek yaşam da işlemiş olduğunuz günahlardan dolayı pişman olacağınıza ve bu yüzden tövbe edeceğinize işaret eder.

Rüyada Gülen bebek

Rüyada gülen bebek görmek , tüm sıkıntılarınızdan , dertlerinizden ve üzüntülerinizden kurtulacağınıza , rahat bir dönemden geçeceğinize , dostlarınızla bir araya gelip güzel günler geçirmeye alamet eder.

Rüyada Terk Edilmiş bebek

Rüyada terk edilmiş bebek görmek , Hem akrabalarınızdan hem de ailenizden size gelecek olan bazı mallara yorulur. Bunun haricinde eğer terk edilmiş olan bebeğe sahip çıkıyorsanız o zaman hayatınızda yer alan sıkıntıları artık atmaya başlayacağınıza , borçlarınız varsa bunları ödemeye başlayacağınıza , hane içerisinde bolluk ve bereketin hiç eksik olmayacağına , canınızı sıkan şeyleri düzelteceğinize işaret eder.

Rüyada Konuşan bebek

Rüyada konuşan bebek görmek , hem gelecek zamanınız da hem de Ahiret yaşantınızda çok mutlu olacağınızı simgeler.

Rüyada Güzel bebek

Rüyada güzel bebek görmek , görmüş olduğunuz bebek çok güzel ve pırtlanta gibiyse o zaman yakın zaman içerisinde alacağınız bir haberden dolayı sevinç gözyaşları dökeceğinize delalet eder.

Rüyada Çirkin bebek

Rüyada çirkin bebek görmek , kısa zaman içerisinde alacağınız bir can sıkıcı haberden sonra moralinizin çok bozuk olacağına ve bir süre kafanıza takacağınıza alamet eder.

Rüyada Kirli bebek

Rüyada kirli bebek görmek , gerçek yaşantınızda hiç beklemediğiniz bir anda size gelecek olan paraya ve bu para ile zengin bir yaşam süreceğinize işaret eder.

Rüyada Temiz bebek

Rüyada temiz bebek , rüyada görmüş olduğunuz bebek mis koku kokuyorsa o zaman ikili olan ilişkiler de mutlu olacağınıza , yeni aşk kapıları sizlere doğru açılacağına ve sağlam dostluklar kuracağınıza rivayet edilir.

Rüyada Ağlayan bebek

Rüyada ağlayan bebek görmek , çevrenizde sizi çok seven birisinden duyacağınız güzel sözlerden dolayı içinizin bir hoş olacağına yorulur.

Rüyada Yeni doğmuş bebek

Rüyada yeni doğmuş bebek , kısa zaman içerisinde başınıza gelecek olan sıkıntılardan dolayı canınızı çok sıkacağınıza fakat bu sıkıntıdan kurtulduktan sonra yeniden neşe dolu günler geçirmeye başlayacağınıza işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ