Rüyada Bebek Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Kısaca Nedir
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Bebek Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Kısaca Nedir

0

Rüyada bebek görmek , yakın zaman içerisinde çok mutlu olacağınız bir haber alacağınıza ve bu yüzden neşenizin hep yerinde olmasına , iç sıkıntılarınızı atmaya başlayacağınıza , bundan sonra olumsuz düşünceler kafanızda kurmayacağınıza delalet eder. Yani bu rüya kişi için çok hayırlıdır ve genel olarak iyiye yorumlanır. Şanslı günler geçireceğinize , beklemediğiniz anlarda şans kapılarının size açılmasına , maddi olarak geliriniz de artışların olacağına , gireceğiniz işlerde ise çok şanslı olacağınıza alamet eder.

Rüyada görülen bebek bunların yanı sıra , etrafınızda bulunan bazı insanlardan fayda göreceğinize , işlerinizin açılacağına ve geliriniz de ciddi anlamda artışların olmasına , hem huzurlu hem de mutlu bir hayatınızın olacağına yorulur.

rüyada bebek görmek

Rüyada bebek emzirmek

Rüyada bebek emzirmek , bazı durumlar da kayıplarınızın olmasına ve bu konudalar daha dikkatli hareket etmeniz gerektiğine , çevrenizde bulunan insanlara karşı eskisine göre daha dikkatli olmanız gerektiğine , dost sanmış odluğunuz kişilerin size zarar vermek isteyeceklerine ve mümkün olduğunca bu insanlardan kendinizi korumanız gerektiğine alamet eder.

Rüyada kız bebek görmek

Rüyada kız bebek görmek , gerçek yaşamdaki işlerinizin eskisine göre daha iyi olacağına , hane içerisinde bolluğun ve bereketin hiç eksik olmayacağına , itibar sahibi olacağınıza , yapacağınız bazı işlerde hayırlı sonuçlar alacağınıza , maddi durumunuzda eksilikler varsa bunları düzeltip yakın zaman içerisinde ise zengin olacağınıza ve sıkıntılı dönemden çıkacağınıza rivayet edilir.

Rüyada erkek bebek görmek

Rüyada erkek bebek görmek , kısa zaman içerisinde hayırlı bir haber alacağınıza ve çok mutlu olacağınıza , rüyayı gören kişi gerçek yaşamda da hamileyse o zaman doğacak bebeğinin kız olmasına işaret eder.

Rüyada beşik sallamak

Rüyada beşik sallamak , gerçek hayatınızda çalışıyorsanız o zaman yapacağınız bazı şeylerin sizin için olumlu olacağına , iş yeriniz varsa bereketli dönemden geçeceğinize ve çalışmıyorsanız işe gireceğinize delalet eder.

Rüyada ağlayan bebek

Rüyada ağlayan bebek görmek , gerçek yaşam da işlemiş olduğunuz günahlardan dolayı pişman olacağınıza ve bu yüzden tövbe edeceğinize işaret eder.

Rüyada Gülen bebek

Rüyada gülen bebek görmek , tüm sıkıntılarınızdan , dertlerinizden ve üzüntülerinizden kurtulacağınıza , rahat bir dönemden geçeceğinize , dostlarınızla bir araya gelip güzel günler geçirmeye alamet eder.

Rüyada Terk Edilmiş bebek

Rüyada terk edilmiş bebek görmek , Hem akrabalarınızdan hem de ailenizden size gelecek olan bazı mallara yorulur. Bunun haricinde eğer terk edilmiş olan bebeğe sahip çıkıyorsanız o zaman hayatınızda yer alan sıkıntıları artık atmaya başlayacağınıza , borçlarınız varsa bunları ödemeye başlayacağınıza , hane içerisinde bolluk ve bereketin hiç eksik olmayacağına , canınızı sıkan şeyleri düzelteceğinize işaret eder.

Rüyada Konuşan bebek

Rüyada konuşan bebek görmek , hem gelecek zamanınız da hem de Ahiret yaşantınızda çok mutlu olacağınızı simgeler.

Rüyada Güzel bebek

Rüyada güzel bebek görmek , görmüş olduğunuz bebek çok güzel ve pırtlanta gibiyse o zaman yakın zaman içerisinde alacağınız bir haberden dolayı sevinç gözyaşları dökeceğinize delalet eder.

Rüyada Çirkin bebek

Rüyada çirkin bebek görmek , kısa zaman içerisinde alacağınız bir can sıkıcı haberden sonra moralinizin çok bozuk olacağına ve bir süre kafanıza takacağınıza alamet eder.

Rüyada Kirli bebek

Rüyada kirli bebek görmek , gerçek yaşantınızda hiç beklemediğiniz bir anda size gelecek olan paraya ve bu para ile zengin bir yaşam süreceğinize işaret eder.

Rüyada Temiz bebek

Rüyada temiz bebek , rüyada görmüş olduğunuz bebek mis koku kokuyorsa o zaman ikili olan ilişkiler de mutlu olacağınıza , yeni aşk kapıları sizlere doğru açılacağına ve sağlam dostluklar kuracağınıza rivayet edilir.

Rüyada Ağlayan bebek

Rüyada ağlayan bebek görmek , çevrenizde sizi çok seven birisinden duyacağınız güzel sözlerden dolayı içinizin bir hoş olacağına yorulur.

Rüyada Yeni doğmuş bebek

Rüyada yeni doğmuş bebek , kısa zaman içerisinde başınıza gelecek olan sıkıntılardan dolayı canınızı çok sıkacağınıza fakat bu sıkıntıdan kurtulduktan sonra yeniden neşe dolu günler geçirmeye başlayacağınıza işaret eder.

İlginizi Çekebilir