Rüyada Zehir Görmek Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Zehir Görmek Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada zehir görmek , hem aile hem de iş yaşantınızda çok sevmiş olduğunuz birisinden ihanet göreceğinize ve arkanızdan bir işler çevireceğine , sıkıntılı bir dönemden geçeceğinize , ailenize size kazık atan kişileri yansıtmadan sadece bu insanlarla ilişkilerinizi keseceğinize , uzun bir süre boyunca tek başınıza kalmak isteyeceğinize ve artık insanlara eskisi gibi güvenmeyeceğinize delalet eder.

Rüyada Zehir Yemek

Rüyada zehir yemek , Hem sinirden hem de stres gibi şeylerden uzak duracağınıza , yediğinize içtiğinize ve özellikle sağlığınıza çok dikkat eden birisi olduğunuza , kendinize uzun yıllar boyunca çok iyi bakacağınıza ve herhangi bir şekil de hastalığa yakalanmayacağınıza ve sağlıklı bir ömür geçireceğinize işaret eder.

Rüyada Yılan Zehri Görmek

Rüyada yılan zehri gördüyseniz , iş yaşantınızda uzun zaman beri çekmiş olduğunuz bir sıkıntının kaynağını bulacağınıza ve size kötülük yapan bu insanı bulup hayatınızdan tamamen def edeceğinize , her geçen gün eskisine göre daha güçlü olacağınıza ve her geçen gün daha çok hırslanacağınıza yorulur.

Rüyada Zehir Akıtmak

Rüyada zehir akıtmak , İş yaşantınızda size karşı kötülük besleyen ve sizin her zaman açığınızı arayan birisinin olduğuna , sizi seven insanların yardımı ile herhangi bir şekilde zarar görmeyeceğinize ve üzüntü yaşamaktan kurtulacağınıza işaret eder.

Rüyada Zehir Kusmak

Rüyada zehir kustuğunuzu gördüyseniz , hem namuslu hem de çok iyi birisi olduğunuzdan dolayı size atılacak olan bazı iftiralardan etkilenmeyeceğinize , atacağınız adımları her zaman doğru bir şekilde atacağınıza ve hayatınızın daha güzel olmasına alamet eder.

Rüyada Zehir Emmek

Rüyada zehir emmek , gerçek hayatta sevmiş olduğunuz bir arkadaşınıza atılacak olan iftiraya ve bu arkadaşınıza her türlü yardım eli uzatacağınıza , iftirayı ortaya çıkarmak için her yolu deneyeceğinize ve en sonunda gerçekleri gün yüzüne çıkaracağınıza delalet eder.

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir