Rüyada Zayıflamak Ne Anlama Gelir ? Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Zayıflamak Ne Anlama Gelir ? Tabiri

0

Rüyada zayıflamak ne manaya gelir ? Rüyayı gören kişinin büyük meşakkatler göreceğine , sıkıntılı bir dönemden geçeceğine ve zorluk çekmesine delalet eder. Rüyasında zebra gören kişi , elinden gelen tüm çabalarını göstermeye çalışır fakat mecazi anlamda bakacak olursak güçsüz ve zayıf düşmeye başlayacağına , yapacağı yanlış harcamalardan dolayı bazı yerlere borçlanacağına , en sonunda parasız kalacağına ve düşmüş hallere çok üzüleceğinden dolayı hastalanacağına işaret eder.

Rüyada Zayıflamak

RÜYADA BİRİNİN ZAYIFLADIĞINI GÖRMEK

Rüyada birinin zayıfladığını görmek , yakın zaman içerisinde büyük bir yokluğa düşeceğinize , fakir bir duruma geleceğinize , bu durumu atlatmanız çok uzun yıllar süreceğine alamet eder. Fakat rüyanızda görmüş olduğunuz kişiyi eğer tanıyorsanız o zaman gerçek yaşamda kendinizle ilgileneceğinize yorulur.

RÜYADA AŞIRI ZAYIFLAMAK

Rüyada aşırı zayıfladığını görmek , İş yaşantınızda yenilgiye uğramaya başlayacağınıza , maddi açıdan ise zor duruma düşeceğinize ve bazı zorluklarla karşılaşacağınıza işaret eder. Kısa zaman içerisinde ise bu gibi durumlardan kurtulmaya başlayacağınıza ve tekrardan para kazanacağınıza , kendinizi eskisine göre daha iyi toparlayacağınıza ve ama toparlayana kadar çekeceğiniz sıkıntılardan dolayı saçınızın beyazlamasına rivayet edilir.

RÜYADA KİLO VERMEK

Rüyada kilo vermek , gerçek yaşam da eğer şişmansanız o zaman büyük bir çaba içerisine girerek zayıflamaya çalışacağınıza , kısa zaman içerisinde çalışmalarınızın sonucunu alarak ince bir bedene sahip olacağınıza , istemiş olduğunuz şeylere kavuşacağınıza , azimli ve sabırlı bir şekilde emin adımlarla hareket edeceğinize ve eğer bu şekilde hareket ederseniz zafer elde edeceğinize işaret eder.

RÜYADA DİYET YAPMAK

Rüyada diyet yapmak , çok güzel gelişmelerle ve olaylarla karşılaşacağınıza , hayatınızın daha güzel geçmesine , hayatınızın eskisine göre daha olumlu ilerleyeceğine ve hayatınızda bazı şeylerde değişimler yapacağınıza alamet eder.

Merhaba benim adım derya. Yaşım 19 ve üniversite 1 okumaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı bilgituneli.com sitesine makale yazmaktayım. Arkadaşlarımla beraber sinemaya gitmeyi çok seviyorum ve en korktuğum hayvan köpektir.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir