Rüyada Araba Görmek – Beyaz, Kırmızı ve Siyah Araba Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Araba Görmek – Beyaz, Kırmızı ve Siyah Araba Tabiri

0

Rüyada araba görmek , çekmiş olduğunuz sıkıntılarınızın artık biteceğine ve mutlu bir hayata kavuşacağınıza , hayırlı bir yolculuk yapacağınıza ve iş yaşantınızda bol miktarda kazanç elde edeceğinize yorulur. Rüyada görülen araba , rüyayı gören kişinin kısa zaman içerisinde mevki sahibi olacağına , işlerinde hayırlı yönde ilerlemesine ve büyük miktarda kazanç elde edeceğinize işaret eder.

Rüyada Araba Görmek

RÜYADA ARABAYA BİNDİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada arabaya binmek , İş konusunda ya da tatil için bir yolculuk yapacağınıza , hem bolluk hem de bereket içerisinde bir yaşam süreceğinize , iş yaşantınızda elde edeceğiniz başarımlardan dolayı para kazanacağınıza , harama bulaşmadan her zaman helal yoldan kazanç elde edeceğinize ve kötülüklerden uzak duracağınıza rivayet edilir.

RÜYADA BEYAZ ARABA GÖRMEK

Rüyada beyaz renkte araba görmek , rüya sahibi eğer gerçek yaşam da bekarsa o zaman kısa zaman içerisinde evleneceğinize , hem huzur dolu hem de mutlu bir evliliğinizin olacağına , iş yaşantınızda elde edeceğiniz bolluk ve bereketlere delalet eder. Bunların yanı sıra , gerçek yaşam da bazı olaylara karşı dikkatli olmanız gerektiğine , çevrenizde kötü insanların olmasına , yardıma muhtaç olan insanlara ise her konuda yardım eli uzatacağınıza yorulur.

RÜYADA KIRMIZI ARABA GÖRMEK

Rüyada kırmızı renkte araba görmek , şuanda çekmiş olduğunuz sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden kurtulmaya başlayacağınıza , aşk yaşantınızda yeni ilişkilere yelken açacağınıza , yaşayacağınız ilişkilerin sizin için çok hayırlı olacağına ve her zaman ferah içerisinde yaşam süreceğinize alamet eder.

RÜYADA ARABA KAZASI GÖRMEK

Rüyada araba kazası gördüyseniz , hiçbir şekilde harama bulaşmadan helal yoldan kazanç elde edeceğinize , hem maddi hem de manevi olarak kazanç elde edeceğinize , çevrenizde bulunan insanları çok iyi tanımanız gerektiğine ve ona göre hareket etmenize işaret eder.

RÜYADA SİYAH ARABA GÖRMEK

Rüyada siyah araba görmek , ailenizle yaşayacağınız bazı küçük tartışmalara , kazancınızın eskisine göre çok fazla olacağına , her konuda başarılı olduğunuzdan dolayı herkes tarafından kıskanan birisi olacağınıza , bazı konular da ise dikkat etmeniz gerektiğine rivayet edilir.

RÜYADA MAVİ ARABA GÖRMEK

Rüyada mavi araba görmek , gerçek yaşam da yaşayacağınız çok güzel günlere , tüm sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden kurtulup feraha kavuşacağınıza , tüm işlerinizi yavaş yavaş yoluna sokacağınıza delalet eder.

RÜYADA ARABA ALDIĞINI GÖRMEK

Rüyada araba almak , gerçek hayatınızda size her alanda destek verecek olan insanlara , çok iyi dostluklar kuracağınıza , kötü zamanlarınızda ise bu dostlarınızın size yardım edeceğine , birbirlerinizle her konuda yardımlaşacağınıza ve beraber ağlayıp beraber güleceğinize işaret eder.

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yazarın Profili