Bilgi Tüneli

Rüyada Araba Görmek – Beyaz, Kırmızı ve Siyah Araba Tabiri

Rüyada Araba Görmek – Beyaz, Kırmızı ve Siyah Araba Tabiri

Rüyada araba görmek , çekmiş olduğunuz sıkıntılarınızın artık biteceğine ve mutlu bir hayata kavuşacağınıza , hayırlı bir yolculuk yapacağınıza ve iş yaşantınızda bol miktarda kazanç elde edeceğinize yorulur. Rüyada görülen araba , rüyayı gören kişinin kısa zaman içerisinde mevki sahibi olacağına , işlerinde hayırlı yönde ilerlemesine ve büyük miktarda kazanç elde edeceğinize işaret eder.

Rüyada Araba Görmek

RÜYADA ARABAYA BİNDİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada arabaya binmek , İş konusunda ya da tatil için bir yolculuk yapacağınıza , hem bolluk hem de bereket içerisinde bir yaşam süreceğinize , iş yaşantınızda elde edeceğiniz başarımlardan dolayı para kazanacağınıza , harama bulaşmadan her zaman helal yoldan kazanç elde edeceğinize ve kötülüklerden uzak duracağınıza rivayet edilir.

RÜYADA BEYAZ ARABA GÖRMEK

Rüyada beyaz renkte araba görmek , rüya sahibi eğer gerçek yaşam da bekarsa o zaman kısa zaman içerisinde evleneceğinize , hem huzur dolu hem de mutlu bir evliliğinizin olacağına , iş yaşantınızda elde edeceğiniz bolluk ve bereketlere delalet eder. Bunların yanı sıra , gerçek yaşam da bazı olaylara karşı dikkatli olmanız gerektiğine , çevrenizde kötü insanların olmasına , yardıma muhtaç olan insanlara ise her konuda yardım eli uzatacağınıza yorulur.

RÜYADA KIRMIZI ARABA GÖRMEK

Rüyada kırmızı renkte araba görmek , şuanda çekmiş olduğunuz sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden kurtulmaya başlayacağınıza , aşk yaşantınızda yeni ilişkilere yelken açacağınıza , yaşayacağınız ilişkilerin sizin için çok hayırlı olacağına ve her zaman ferah içerisinde yaşam süreceğinize alamet eder.

RÜYADA ARABA KAZASI GÖRMEK

Rüyada araba kazası gördüyseniz , hiçbir şekilde harama bulaşmadan helal yoldan kazanç elde edeceğinize , hem maddi hem de manevi olarak kazanç elde edeceğinize , çevrenizde bulunan insanları çok iyi tanımanız gerektiğine ve ona göre hareket etmenize işaret eder.

RÜYADA SİYAH ARABA GÖRMEK

Rüyada siyah araba görmek , ailenizle yaşayacağınız bazı küçük tartışmalara , kazancınızın eskisine göre çok fazla olacağına , her konuda başarılı olduğunuzdan dolayı herkes tarafından kıskanan birisi olacağınıza , bazı konular da ise dikkat etmeniz gerektiğine rivayet edilir.

RÜYADA MAVİ ARABA GÖRMEK

Rüyada mavi araba görmek , gerçek yaşam da yaşayacağınız çok güzel günlere , tüm sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden kurtulup feraha kavuşacağınıza , tüm işlerinizi yavaş yavaş yoluna sokacağınıza delalet eder.

RÜYADA ARABA ALDIĞINI GÖRMEK

Rüyada araba almak , gerçek hayatınızda size her alanda destek verecek olan insanlara , çok iyi dostluklar kuracağınıza , kötü zamanlarınızda ise bu dostlarınızın size yardım edeceğine , birbirlerinizle her konuda yardımlaşacağınıza ve beraber ağlayıp beraber güleceğinize işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ