Rüyada Yabancı Para Görmek Ne Anlama Gelir ? Manası Kısaca Nedir
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Yabancı Para Görmek Ne Anlama Gelir ? Manası Kısaca Nedir

0

Rüyada yabancı para görmek ne anlama gelir , Kısa zaman içerisinde hiç hoşunuza gitmeyecek sözler duymaya başlayacağınıza ve hakkınızda dedikoduların çıkmasına işaret eder. Bunların yanı sıra , sıra dışı olan bir olaylar karşılaşacağınıza , elde edeceğiniz yüksek miktarda kazançtan dolayı hayatınızın eskisine göre daha güzel ve renkli olacağına , hiç beklemediğiniz bir anda size gelecek olan paraya yorulur. Eğer rüyanızda yabancı parayı harcıyorsanız o zaman hiç tanımadığınız bir kişiden en sıkışık olduğunuz zamanda yardım alacağınıza alamet eder.

Rüyada Yabancı Para Görmek

RÜYADA DÖVİZ BOZDURMAK

Rüyada döviz bozdurmak , maddi anlamda zor zamanlar geçirdiğinize fakat kısa zaman içerisinde elinize geçecek olan yüklü miktarda paradan sonra rahatlayacağınıza , elde edeceğiniz başarılardan dolayı gelirinizde artışların olmasına , hem mal hem de mülk sahibi birisi olacağınıza ve hane içerisinde mutluluğun hakim olmasına rivayet edilir.

RÜYADA MADENİ YABANCI PARA GÖRMEK

Rüyada madeni yabancı para görmek , gerçek yaşam da hiç sevmediğiniz birisinden sevmediğiniz sözler işiteceğinize ve bu durum canınızı epey bir sıkacağına , çevrenizdeki bazı insanlar hakkında dedikodular duymaya başlayacağınıza , hoşunuza gitmeyecek sözlere , can sıkıntısı yaşamaya ve üzülmelere yorulur.

RÜYADA KAĞIT PARA GÖRMEK

Rüyada kağıt para görmek , hem maddi hem de manevi olarak eskisine göre çok güçleneceğinize , görmüş olduğunuz kağıt para eğer çok fazlaysa o zaman büyük kayıplar yaşamaya başlayacağınıza ve günlük yaşantınızda cimri birisi olduğunuza yorulur.

Rüyada elinizden kağıt para çıkması , hem aşk hem de iş yaşantınızda her zaman yanlış seçimler yapacağınıza , size para veriliyorsa ; yapacağınız başarılı seçimlerden dolayı yüksek yerlere geleceğinize ve kazancınızın ciddi anlamda artmasına işaret eder.

Bazı rüyacılara göre ise ; rüyayı gören kişinin bazı durumlar da çok üzüleceğine ve maddi olarak da zor döneme gireceğine yorarlar.

Merhabalar benim adım sevilay ve yaşım 20. Şuanda üniversite de bilgisayar mühendisliği okumaktayım ve boş zamanlarım da bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir