İnstagram Gizli Hesap Görme ! İnstagramda Gizli Hesapları Nasıl Görebilirim?
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

İnstagram Gizli Hesap Görme ! İnstagramda Gizli Hesapları Nasıl Görebilirim?

0

Gelişen teknolojiyle beraber gün geçtikçe sosyal medya platformlarına ilgi arttı. Artık günümüzü sosyal medyada geçiriyor; insanları takip ediyor, düşüncelerimizi yazıyor ve hayat akışımı sosyal medya aracılığıyla internet ortamında paylaşıyoruz. Hayatımızı en iyi gösterdiğimiz sosyal medya platformu olan instagramın, artan kullanıcı sayısıyla beraber birtakım istekler baş göstermiştir.

Özellikle instagram hesabını gizli yapanları takip etmeden görmeye çalışmak için instagram gizli hesabı görme işlemleri oldukça arattırılıyor. Eğer siz de instagram kapalı profili görme, profili takip etmeden gizli hesap görme ve gizli profili görüntüleme gibi sorulara cevap veya yöntem arıyorsunuz yazımız tam size göre! Sizin için bu konuyu ele aldık ve detaylı bir şekilde anlatmaya çalıştık.

Instagram da Gizli Profile Bakmak Mümkün Mü?

Sosyal medya platformları hayatlarımızın bir parçası oldu. Milyonlarca insan tarafından tercih edilen instagram, kullanıcı sayısı artmasıyla beraber birçok özellik geliştiriyor. Bu özelliklerden biri olan kullanıcılara sunduğu isteğe bağlı hesabı gizli tutma tercihi çok tercih ediliyor. Böylece kullanıcılar takipçileri olmayanların profillerini görmesini engellemiş oluyor. Hal böyle olunca da takipçi olmadan gizliden hesabı görmek mümkün mü merak ediliyor. Instagram ilk çıktığı zamanlarda ve çok sağlam altyapısı olmadığında gizli profile bakılabiliyor. Altyapısının yarattığı açıklık sayesinde takip etmeden gizli hesapların gönderilerini ve takipçilerini görmek mümkün oluyordu.

Mobilden değil masaüstünden instagrama giriş yaparak bakılmak istenen hesabın üzerindeki ’daha fazla göster’’ seçeneğine tıklayarak hesabın gönderilerine ulaşıla biliniyordu. Günümüzde ise instagram bu açığını kapattı ve gerekli önlerle altyapısını güçlendirdi. Artık bu önlem sayesinde gizli hesabı veya gizli profili görmek engellenmiş oldu. Bu yüzden takip etmeden gizli hesap görme için birçok uygulamalar geliştirildi. Uygulamalar sayesinde gizli profiller görülebiliyor.

Instagram Gizli Hesap Görme İşlemi

Instagram kullanıcıları takipçi olmadan merak ettikleri görmek istedikleri gizli profillerin gönderilerini görebilmek istiyorlar. Instagram gizli profil görme için uygulamalara ulaşmak ne yazık ki kolay olmuyor. Çünkü gizli hesapları görebilmek için arama yapıldığında bir sürü web sitesi ve uygulamalar çıkıyor. İnternet ortamında yapılan araştırmalarda farklı yönlendirmeler sonucunda gizli hesapları görmeye yardımcı olmayan yalan uygulamalara veya virüslü sitelere bulaşabilirsiniz. Biz de bu yazımızda sizin virüssüz ve çalışan uygulamalar üzerinden instagramda nasıl takip etmeden kapalı hesapları görebileceğiniz anlatıyoruz. Böylece güvenli bir şekilde bakmak istediğiniz gizli hesabın bilgilerini kolayca görebileceksiniz.

Instagram Gizli Hesap Görme Yöntemleri

Instagram gizli hesap görme için bazı mobil üzerinden kullanılan uygulamalar kullanılabilir. Fakat her yüklenen program ve uygulama işe yarayamayabiliyor. Sizlerle paylaşacağımız uygulama sayesinde gizli profilleri görüntüleyebilirsiniz.

Postegro Uygulaması

İlk uygulamamız olan Postegro, en çok tercih edilen güvenli uygulamalardan biridir. Buradan uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra kurun. Instagram üzerinden yeni bir hesap açarak giriş yapın. Uygulamanızda gizli profilleri görüntüleyin deyin ve çıkan arama kısmına merak ettiğiniz, görmek istediğiniz gizli hesabın adını yazın. Artık gizli hesabı görebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde girdiğiniz hesabın 24 saat içerisinde attığı hikayelerini de görebilir ve öne çıkan hikayeleri kendinizi deşifre etmeden görüntüleyebilirsiniz. Belirmekte fayda olan bir hususumuz var. Uygulama bazı durumlarda gizli profili göstermeyebiliyor ama %90 oranında başarılı bir şekilde instagram da gizli hesap görüntüleyebiliyor. Bir diğer instagram gizli hesap görme uygulamaları da şu şekilde; Bestwhozi uygulaması ile gizli hesap görme, LiLi uygulaması ile gizli profil görüntüleme ve Ghosty Instagram gizli hesap görme uygulaması.

Önerdiğimiz uygulamalar sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Eğer gizli hesabı görüntüleyemiyorsanız, görüntülemek istediğiniz hesabın takipçilerinden herhangi biri bu uygulamalara sahip olmayabilir. Çünkü bu uygulamaların genel çalışma mantığı, istenilen hesabın takipçilerinden birinin bile bu uygulamaları daha önceden indirmiş olmasıdır.

Siz de hemen merak ettiğiniz, görmek için yanıp tutuştuğunuz o gizli hesabı göz gezdirebilmek için önerdiğimiz uygulamalardan birini indirin ve anlattıklarımı yapın. Instagram gizli hesap görmenin tadını çıkarın!

İlginizi Çekebilir