Rüyada Babasını Görmek Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Babasını Görmek Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri

0

Rüyada babasını görmek , rüya sahibinin gerçek yaşam da içine düşmüş olduğu durumlardan ve sıkıntılardan en kısa zaman içerisinde kurtulacağına , karşılaşacağı her soruna karşın akıllıca çözümler bulacağına , bazı konularda daha düzgün kararlar vereceğine , sorunlarını doğru bir şekilde çözüp başarıya ulaşmasına alamet eder. Bunun haricinde kurmuş olduğunuz tüm hayallerinize en kısa zaman da kavuşacağınıza ve yapmak istediğiniz ne varsa onu yapacağınıza yorulur.

Rüyada Babasını Ölmüş Görmek

Rüyada babasını ölmüş olarak görmek , hem iş hem de aile yaşantınızda sıkıntılı zamanlar geçireceğinize , yakın zaman içerisinde alacağınız kötü bir haberden sonra canınızın çok sıkkın olmasına , aynı zaman da kötü haberden sonra işleriniz de daha kötüye gitmesine , parasal olarak sorunlar yaşayacağınıza ve yaşanacak olan bazı tartışmalara rivayet edilir.

Rüyada Babasını Hasta Görmek

Rüyada babanızı hasta olarak gördüyseniz , iş yaşantınızda sabah akşam hiç durmadan çalışıp elde ettiğiniz paralarınızın size hiçbir şekilde hayır gelmeyecek ve geri dönüşü de olmayacak işlere yatırım yapacağınıza işaret eder.

Rüyada Babasını Dövmek

Rüyada babasını dövmek , gerçek yaşam da babanıza yaşanacak olan bir olayla ilgili veya durumla ilgili haber vereceğinize , babanızın da bu yaşanacak olan olaya hiç olmadığı kadar çok sevineceğine delalet eder.

Rüyada Babasını Öldürmek

Rüyada babanızı öldürdüğünüzü gördüyseniz , Olaylara karşı büyük cesaretle yaklaşacağınıza , yaşayacağınız sorunlarınızı çözmek için daha akıllıca hareketler edeceğinize , fakat istemeden kötü şeyler yapmaya başlayacağınıza ve bu yüzden günaha gireceğinize alamet eder.

Rüyada Babasını Tabutta Görmek

Rüyada babanızı tabutta gördüyseniz , kazanacağınız paraların sizin için çok bereketli olacağına , güzel günler geçirmeye başlayacağınıza , alacağınız bir haberin size mutluluk ve hayır getireceğine , daha fazla kazancı olan bir işe adım atacağınıza ve kısmetlerinizin açılmasına işaret eder.

Rüyada Babasını Öptüğünü Görmek

Rüyada babanızı öptüğünüzü gördüyseniz , gerçek yaşam da hem çok hayırlı hem de dürüst bir evlat olacağınıza ve böyle birisi olduğunuzdan dolayı herkes tarafından sevileceğinize delalet eder.

Adın dilay ve 25 yaşındayım. Küçük yaşımdan beri bilgisayara ilgim çok olduğundan dolayı site işleriyle uğraşmayı seviyorum. Makale yazmada da uzman olduğumdan dolayı boş zamanlarımı bu şekilde değerlendiriyorum.

Yazarın Profili