Bilgi Tüneli

Rüyada Tabut Taşımak Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri

Rüyada Tabut Taşımak Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri

Rüyada tabut taşımak , kısa zaman içerisinde hem rahata hem de huzura kavuşacağınıza , yaşantınızın hiç olmadığı kadar güzel olacağına , gönlü bol , cömert ve iyi birisi olduğunuzdan dolayı çevreniz tarafından sevilip sayılacağınıza , hayatınızda yeni başlangıçların olmasına , her konuda çok şanslı olacağınıza delalet eder.

Rüyada Tabut Taşıdığını Görmek

Rüyada tabut taşıdığını görmek , gerçek yaşantınızda sizin hayatınızda yokken ve varlığından bile haberiniz yokken çok iyi birisi ile bir yerde karşı karşıya geleceğinize , bu kişi ile tanıştıktan sonra hayatınızın daha da iyiye gideceğine ve olumlu yönde ilerleyeceğine , Allah katında ise sevilen birisi olduğunuza işaret eder.

Rüyada Tabut Taşıyanları Görmek

Rüyada tabut taşıyanları görmek , bu rüya iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Size ön ayak olacak insanlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğinize , kısmetinizin açılacağına , işlerinizi yavaş yavaş yoluna sokacağınıza , kazançlarınız da artmalar olacağına ve başınızda bela varsa ondan en kısa zaman içerisinde kurtulacağınıza delalet eder.

Rüyada Tabut Taşıyan Asker Görmek

Rüyada tabut taşıyan asker görmek , gerçek hayatınızda daha askerlik görevinizi yapmadıysanız o zaman hayırlısı ile askerlik görevinizi yapacağınıza , hem can hem de mal güvenliğinizin sağlam olmasına rivayet edilir.

Rüyada Tabutun Taşındığını Görmek

Rüyada tabutun taşındığını görmek , sizin için çok hayırlı olacak olaylarla karşılaşacağınıza , kısmetinizin açılmasına , hayatınızın hiç bu kadar güllük ve gülistanlık olarak geçmediğine , hem güçlü hem de kuvvetli birisi olduğunuza alamet eder.

Rüyada Cenaze Taşımak

Rüyada cenaze taşımak , Gerçek yaşantınızda kariyer sahibi olan , makam olarak yükseklerde ve iş konusunda ise ticaretle uğraşan birisinden alacağınız yardımdan dolayı çok iyi yerlere geleceğinize ve hayatınızın bir anda değişmesine işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ