Rüyada Tabut Taşımak Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Tabut Taşımak Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri

0

Rüyada tabut taşımak , kısa zaman içerisinde hem rahata hem de huzura kavuşacağınıza , yaşantınızın hiç olmadığı kadar güzel olacağına , gönlü bol , cömert ve iyi birisi olduğunuzdan dolayı çevreniz tarafından sevilip sayılacağınıza , hayatınızda yeni başlangıçların olmasına , her konuda çok şanslı olacağınıza delalet eder.

Rüyada Tabut Taşıdığını Görmek

Rüyada tabut taşıdığını görmek , gerçek yaşantınızda sizin hayatınızda yokken ve varlığından bile haberiniz yokken çok iyi birisi ile bir yerde karşı karşıya geleceğinize , bu kişi ile tanıştıktan sonra hayatınızın daha da iyiye gideceğine ve olumlu yönde ilerleyeceğine , Allah katında ise sevilen birisi olduğunuza işaret eder.

Rüyada Tabut Taşıyanları Görmek

Rüyada tabut taşıyanları görmek , bu rüya iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Size ön ayak olacak insanlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğinize , kısmetinizin açılacağına , işlerinizi yavaş yavaş yoluna sokacağınıza , kazançlarınız da artmalar olacağına ve başınızda bela varsa ondan en kısa zaman içerisinde kurtulacağınıza delalet eder.

Rüyada Tabut Taşıyan Asker Görmek

Rüyada tabut taşıyan asker görmek , gerçek hayatınızda daha askerlik görevinizi yapmadıysanız o zaman hayırlısı ile askerlik görevinizi yapacağınıza , hem can hem de mal güvenliğinizin sağlam olmasına rivayet edilir.

Rüyada Tabutun Taşındığını Görmek

Rüyada tabutun taşındığını görmek , sizin için çok hayırlı olacak olaylarla karşılaşacağınıza , kısmetinizin açılmasına , hayatınızın hiç bu kadar güllük ve gülistanlık olarak geçmediğine , hem güçlü hem de kuvvetli birisi olduğunuza alamet eder.

Rüyada Cenaze Taşımak

Rüyada cenaze taşımak , Gerçek yaşantınızda kariyer sahibi olan , makam olarak yükseklerde ve iş konusunda ise ticaretle uğraşan birisinden alacağınız yardımdan dolayı çok iyi yerlere geleceğinize ve hayatınızın bir anda değişmesine işaret eder.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir