Rüyada Abiye Görmek Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Abiye Görmek Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada Abiye Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada abiye görmek , kısa zaman içerisinde birlikte olmuş olduğunuz kişi ile evlenme yoluna adım atacağınıza , artık tüm sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden kurtulup mutlu olacağınıza , hayal etmiş olduğunuz bebeğe sahip olacağınıza , sağlıklı günler geçireceğinize delalet eder. Aynı zaman da kurmuş olduğunuz hayallerinizi gerçekleştireceğinize ve bundan sonraki hayatınız da daha mutlu ve huzurlu olacağınıza yorulur.

Rüyada Abiye Görmek

Rüyada Abiye Denemek

Rüyada abiye denemek , gerçek yaşam da kiminle evlenecekseniz onu seçmeniz gerektiğine ve hiçbir zaman aceleci davranmamanıza yorulur. Eğer bu konularda fazla aceleci olursanız o zaman pişman olacağınız kararlar vermek zorunda kalırsınız. Bu yüzden karar vereceğiniz zaman başınıza çeşitli sorunlar gelmemesi için düşünerek kararlar vermeniz gerekiyor.

Rüyada Abiye Giymek

Rüyada abiye giydiğinizi gördüyseniz , kısa zaman içerisinde sevgiliniz varsa artık belli bir karar verip dünya evine adım atmaya başlayacağınıza , hem büyük hem de doğru kararlar vereceğinize , hayatınızın bundan sonra çok güzel olacağına fakat yanlış kararlar alırsanız o zaman da kötü durumlara düşeceğinize delalet eder.

Rüyada Beyaz Abiye Görmek

Rüyada beyaz abiye giymek , rüyayı gören kişinin gerçek yaşam da kalbinin çok temiz olduğuna ve bu sayede yüzünün hem güldüğüne ve mutlu olduğuna işaret eder. Bunun yanı sıra hayırlı ve güzel günler geçirmeye başlayacağınıza , etrafınızda bulunan insanları da mutlu edeceğinize rivayet edilir.

Rüyada Siyah Abiye Görmek

Rüyada siyah renkte abiye gördüyseniz , sıkıntılı bir durum ile karşılaşacağınıza , üzücü ve kötü günler geçirmeye başlayacağınıza , kısa zaman içerisinde yapacağınız hayırlı ve güçlü çalışmalardan dolayı çok iyi yerlere geleceğinize fakat mutlu zamanlar geçirirken bir anda eski günlerinizi özleyeceğinize yorulur.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir