İğne Oyası Fiyonk Tasarımları Ve Modelleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

İğne Oyası Fiyonk Tasarımları Ve Modelleri

0

İğne oyası bir el emeği ve göz nuru el işlerinden birisidir. Günümüzde ise iğne oyası ile o kadar çeşitte modeller yapılmakta ki havlu kenarlarından tutun yazma kenarlarına kadar her türlü model bulunmaktadır. Özellikle marifetli kadınlarımız yapmış oldukları havlu kenarlarını veya yazma kenarlarını süslemek için en çok tercih ettikleri tasarım fiyonk modelleri oluyor.

2022 İğne Oyası Fiyonk Tasarımları

Fiyonk modelleri hem yazmalarda hem tülbentlerde hem havlu kenarların da hem de mendil kenarların da sık sık kullanılmaktadır. Tabi fiyonk tasarımı her kişinin kendi zevkine kalmıştır bizler sadece netten en çok yapılan ve hanımlar tarafından rağbet gören modelleri seçip sizlerle paylaştık. Bu sezon özellikle renkli olarak yapılan fiyonk modelleri çok revaçta bunu belirtelim.

2023 İğne Oyası Fiyonk Tasarımları

İçindekiler

İğne Oyası Fiyonk Tasarımları

Yapmış olduğunuz iğne oyasının üzerine eğer işleme yapmayı düşünüyorsanız o zaman sizlerle paylaşmış olduğumuz mükemmel fiyonk tasarımlarına mutlaka göz atmanızı öneriyorum. Hem zarif hem de naif olan göz alıcı iğne oyasından yapılan rengarenk fiyonk modellerini bakalım sizler nasıl bulacaksınız.

Görsellerde de görmüş olduğunuz gibi aslında yapımı biraz zahmetli fakat el işini çok iyi biliyorsanız bunları yapmada da zorlanmazsınız. İster örnekteki gibi isterseniz de biraz hayal gücünüzü kullanıp daha değişik tasarımlar da yapabilirsiniz burada karar tamamen sizlere kalmış. Neyse hanımlar fazla zaman kaybetmeden yepyeni iğne oyasından yapılan fiyonk tasarımlarına daha yakından göz atalım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

basit İğne Oyası Fiyonk Tasarımları
çok güzel İğne Oyası Fiyonk Tasarımları
değişik İğne Oyası Fiyonk Tasarımları
en güzel İğne Oyası Fiyonk Tasarımları
farklı İğne Oyası Fiyonk Tasarımları
güzel İğne Oyası Fiyonk Tasarımları
İğne Oyası Fiyonk Tasarımları 2022
İğne Oyası Fiyonk Tasarımları 2023
İğne Oyası Fiyonk Tasarımları basit
İğne Oyası Fiyonk Tasarımları kolay
İğne Oyası Fiyonk Tasarımları modelleri
İğne Oyası Fiyonk Tasarımları
kolay İğne Oyası Fiyonk Tasarımları
yeni İğne Oyası Fiyonk Tasarımları
yepyeni İğne Oyası Fiyonk Tasarımları

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir