Örgü Modelleri 2022 Anlatımlı Örgü Örnekleri
  1. Ana Sayfa
  2. Kadınca

Örgü Modelleri 2022 Anlatımlı Örgü Örnekleri

0

Biz hanımlar için örgü denildiğinde akan sular durur. Her zaman en güzel motifleri, en kullanışlı modelleri bulabilmek için internet üzerinde uzun araştırmalar yaparız. Misafirliklerde ve ev oturmalarında ise konu ilk olarak örgüden açılır. Herkes maharetlerini sergiler, yaptığı örgü örnekleri ve modellerini birbiriyle paylaşır. Her yıl bu örneklere bir yenisi eklenir.

2022 Anlatımlı Örgü Örnekleri

Çeyiz hazırlıkları bu örneklere göre yapılır; eşe, çocuklara ve yakınlara en güzel modeller hediye edilir. Üstelik biraz hayal gücü de devreye girdiğinde örgü örmek hem çok zevkli hem de oldukça pratik bir hal alır. Birbirinden güzel motifler ve renk seçenekleriyle artık örgü örmenin bir sınırı bulunmuyor.

2022 Örgü Örnekleri

Bir şiş ve yumak ile sadece kazak, hırka ve atkı örülen dönemler artık geride kaldı. Hayal gücünü kullanmayı bilen pek çok hemcinsimin örgü ile yapamayacağı şey yok.

Özellikle 2022 yılının favorilerinden çift taraflı modeller bir ters bir düz şekilde örülebilirken biraz daha meşakketli bir model olan çam dalı örgü modeli istediğiniz tarzı yakalamanızda yardımcı olabilir.

Oldukça şık bir görüntüye sahip olan bu modelin daha düzgün durabilmesi için sağa keser gibi ilmek alınmalı ancak diğer şişten çıkartılarak kesilmeden ters olarak takılmalıdır. Her ne kadar zahmeti göz korkutsa da anlatımlı örgü örnekleri incelenerek bu modeller kolaylıkla yapılacak modeller arasındadır. Biraz pratik ve hayal gücü başaramayacağımız model yok hanımlar!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

2023 Anlatımlı Örgü Örnekleri
Anlatımlı Örgü Örnekleri 1
Anlatımlı Örgü Örnekleri 2022
Anlatımlı Örgü Örnekleri 2023
Anlatımlı Örgü Örnekleri basit
Anlatımlı Örgü Örnekleri kolay
Anlatımlı Örgü Örnekleri
basit Anlatımlı Örgü Örnekleri
değişik Anlatımlı Örgü Örnekleri
farklı Anlatımlı Örgü Örnekleri
farklı Örgü Örnekleri
güzel Anlatımlı Örgü Örnekleri
kolay Anlatımlı Örgü Örnekleri
Örgü Örnekleri 2022
Örgü Örnekleri
yeni Anlatımlı Örgü Örnekleri
yepyeni Anlatımlı Örgü Örnekleri

Yazar Hakkında

Merhaba benim adım derya. Yaşım 19 ve üniversite 1 okumaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı bilgituneli.com sitesine makale yazmaktayım. Arkadaşlarımla beraber sinemaya gitmeyi çok seviyorum ve en korktuğum hayvan köpektir.

Yorum Yap