En Çok İlgi Gören Erkek Bebek Örgü Süveter Modelleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

En Çok İlgi Gören Erkek Bebek Örgü Süveter Modelleri

0

Hamile olan bayanlarımız anne olacakları zaman evde boş durmaktansa bebekleri için bulmuş oldukları en güzel örgüleri onlar için örmek isterler. Özellikle bebekler için yapılan modeller günümüzde o kadar çok var ki gerçekten hangi birisini yapsak diye çok düşünüyoruz. Bizler de bu yazımızda 2021 ve 2022 yıllarına özel olarak erkek bebekleri için örülen en güzel süveter örneklerini sizlerle paylaşmak istedik. Erkek bebekleri için yapılan süveterler o kadar şirin görünüyor ki eğer sizin de çocuğunuz olacaksa ve erkek ise burada bulunan modellerden birini işleyebilirsiniz.

Renk olarak süveterlere bakacak olursak malum erkek bebeğine yapacağımızdan dolayı mavi veya mavi tonlarını tercih etmeniz daha doğru seçim olacaktır. Ya da mavinin yanı sıra siyah , lacivert , kahve tonlarını da seçebilirsiniz. Bu kış ayında bebeklerimiz soğuklardan bu şekilde korunmuş olacak. Zaten sizler az da olsa tığ işini biliyorsanız burada bulunan örneklerden birini seçip hemen işlemeye başlayabilirsiniz.

BU YIL ÇOK İLGİ GÖRECEK ERKEK BEBEKLERİ İÇİN ÖRÜLEN SÜVETER MODELLERİ

Örgü işini bilmeseniz bile en kötü ihtimal dışarıdan satın olarak da en güzel süveteri seçip bebeğinize alabilirsiniz. Ama şunu belirtmek isteriz ki hanımlar el emeğiniz ile kendiniz yapmanız daha iyi olur. Hem yaparken ister rengarenk isterseniz de modeli yapıp bir de süslemeler yaparak kendi zevkinize göre tasarlayıp o şekilde bebeğinize giydirebilirsiniz. Örgü işi zaten zevkli bir iş olduğundan kış ayında da dışarıya çıkılmadığı için sıkılmamak için bence bu tarz örgüleri kolayca örebilirsiniz. Fakat ip seçimi yaparken de bazı şeylere dikkat etmeniz de fayda vardır. İp seçerken seçeceğiniz ipin yumuşak ve naylon olmamasına dikkat ediniz.

Merhabalar benim adım sevilay ve yaşım 20. Şuanda üniversite de bilgisayar mühendisliği okumaktayım ve boş zamanlarım da bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum.

Yazarın Profili