Çeyizlik Nevresim Takımı Modelleri ( Tek Kişilik , Çift Kişilik )
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Çeyizlik Nevresim Takımı Modelleri ( Tek Kişilik , Çift Kişilik )

0

Çeyizlik nevresim takımı , genç kızların çeyizlikleri için yapılan ve aynı zaman da uyku tulumu olarak da tercih edilen modellerden birisidir. Nevresim takımı tek kişilik ve çift kişilik olmak üzere iki gruba ayrılmaktadır. Bu yıl nevresim takımında karaca , taç , english home gibi ünlü markalar harika modeller üretmiştir. Eğer sizler de çeyizlik için nevresim takımı almak istiyorsanız o zaman burada bulunan modeller size örnek olacaktır.

2021 Çeyizlik Nevresim Takımı

İsteyen bayanlarımız çeyizlik olan bu harika nevresim takımlarını dışarıdan hazır olarak da satın alabilir veya el işini biliyorsanız kendiniz ev ortamında da örüp o şekilde elde edebilirsiniz. Fakat son yıllarda nevresim örenlerin sayısı ciddi anlamda azaldı. Bunun sebebi ise yapımı biraz zor ve zahmetli olduğundan dolayı çoğu kişi dışarıdan satın almayı tercih ediyor. Sizde uğraşmak istemiyorsanız ve ben de dışarıdan almak istiyorum diyorsanız o zaman buradan en güzel çeyizlik nevresimleri bulup satın alabilirsiniz.

NEVRESİM TAKIMI TEK KİŞİLİK MODELLER

Nevresim takımlarında dediğimiz gibi hem tek kişilik hem de çift kişilik modeller bulunmaktadır. Bu sezon 2021 yılına özel olarak tek kişilik olarak tasarlanan nevresim takımları bir hayli hoş görünüyor değil mi ? Kendiniz için nevresim takımı bakıyorsanız bence bu modelleri kaçırmayın derim. İsteyenler sade isteyenler de motifli olarak yapılan modelleri tercih edebilirler.

Çeyizlik Nevresim Takımı 2021

NEVRESİM TAKIMI ÇİFT KİŞİLİK MODELLER

2021 ve 2022 yılları arasında karaca , taç ve english home gibi ünlü markalar nevresim takımlarında çift kişilikli modellere baya ilgi göstermişler gibi duruyor. Biliyorsunuz ki artık nevresim takımları dışarıdan alınmaya başlandı. Çünkü yapımı da çok zor olduğundan dolayı hazır olarak satın almak daha mantıklı oluyor.

Mesela sizler de çift kişilik olan modeller tek kişilik olanlara göre yapımı daha zordur. Bu yüzden kendinize en uygun modeli yukarıda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayıp Trendyol’dan bulup satın alabilirsiniz.

Çeyizlik Nevresim Takımı çift kişilik

NEVRESİM TAKIMLARI FİYATLARI NE KADAR ?

Nevresim takımlarının fiyatları günümüz de en çok merak edilen sorular arasında yer alıyor. Bu sezon üretilen nevresim takımlarının fiyatları sandığınız kadar çok pahalı değil. 100 TL’den başlıyor 8000 TL kadar çıkmaktadır.

Daha Fazla Farklı Modellere Bakmak İçin Kadınca Kategorisini İnceleyebilirsiniz.

Çeyizlik Nevresim Takımı modelleri
Çeyizlik Nevresim Takımı tek kişilik
Çeyizlik Nevresim Takımı
en güzel Çeyizlik Nevresim Takımı
farklı Çeyizlik Nevresim Takımı
güzel Çeyizlik Nevresim Takımı
son moda Çeyizlik Nevresim Takımı
yeni Çeyizlik Nevresim Takımı
yeni sezon Çeyizlik Nevresim Takımı

Merhaba benim adım derya. Yaşım 19 ve üniversite 1 okumaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı bilgituneli.com sitesine makale yazmaktayım. Arkadaşlarımla beraber sinemaya gitmeyi çok seviyorum ve en korktuğum hayvan köpektir.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir