İğne Oyası Fiyonk Örnekleri Ve Çeşitleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

İğne Oyası Fiyonk Örnekleri Ve Çeşitleri

0

İğne oyası günümüzde en çok tercih edilen el işlerinden birisidir ve çok zor olduğunu da belirtmek isteriz. Ama iğne oyası ile yapılan her model tabiki de zor değil mesela iğne oyasından yapacağınız fiyonk modelleri sandığınız kadar zor olmuyor. Fiyonk yaparken gerekli olan malzemeler çatal iğne , dantel ipi ve iğne oluyor.

2022 İğne Oyası Fiyonk Örnekleri

İğne oyasından hanımlar fiyonk yapacağınız zaman ilk önce yapmanız gereken çatal iğnenin başlığını çıkarmanız gerekiyor. Çatal iğneyi ne kadar büyüklükte fiyonk yapacaksanız o büyüklüğe göre açmanız gerekiyor. Sonra çatal iğnenize yeteri kadar sarılan ipten sonra da ip çatal iğnenin arasından iğne yardımı ile geçirilmektedir ve bu şekilde fiyonk haline getirilip sıkılır.

2023 İğne Oyası Fiyonk Örnekleri

En son olarak çatal iğneden fiyonk yapılan ip çıkarılır. Görmüş olduğunuz gibi aslında fiyonk yapımı gerçekten çok basit sadece bu konular da biraz pratik olmanız gerekmektedir.

İğne Oyası Fiyonk Eklemeleri ve Tasarımları

İğne oyasından yapılan fiyonkları yapmış olduğunuz havlu kenarına , mendillere veya yazmalara eklemeler yaparak el işlerinizi daha güzel hale getirebilirsiniz. Aynı zaman da fiyonk yaparken renk seçiminizi elinizde olan havlu kenarı , mendil ya da yazmaya göre belirleyebilirsiniz.

Fiyonkların boyutları ise tamamen sizlere kalmıştır ve hayal gücünüzü de kullanarak daha farklı tarzlarda da örnek çıkartabilirsiniz. Biz zaten birçok örneği sizlerle paylaştık. Aralarında beğenmiş olduğunuz örneği seçerek ister aynısını isterseniz de değiştirerek işleyebilirsiniz.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

basit İğne Oyası Fiyonk Örnekleri
değişik İğne Oyası Fiyonk Örnekleri
en güzel İğne Oyası Fiyonk Örnekleri
en kolay İğne Oyası Fiyonk Örnekleri
en yeni İğne Oyası Fiyonk Örnekleri
farklı İğne Oyası Fiyonk Örnekleri
güzel İğne Oyası Fiyonk Örnekleri
İğne Oyası Fiyonk Örnekleri 2022
İğne Oyası Fiyonk Örnekleri 2023
İğne Oyası Fiyonk Örnekleri basit
İğne Oyası Fiyonk Örnekleri kolay
İğne Oyası Fiyonk Örnekleri modelleri
İğne Oyası Fiyonk Örnekleri tumblr
İğne Oyası Fiyonk Örnekleri
kolay İğne Oyası Fiyonk Örnekleri
yeni İğne Oyası Fiyonk Örnekleri
yepyeni İğne Oyası Fiyonk Örnekleri
İlginizi Çekebilir