El Örgüsü Bayan Tunik Modelleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

El Örgüsü Bayan Tunik Modelleri

0

Yaz aylarında bayanları kurtaran en güzel örgülerden birisi de tunik modelleri oluyor. Biliyorsunuz ki el örgüsü ile yapılan örneklerin hepsi hem şık oluyor hem de bayanlarımız tarafından daha çok ilgi görüyor. Bu yıl ise örülen tuniklerin hepsi birbirinden renkli ve bir o kadar da muhteşem görünüyor. Yapılan bu el örgüsü tunikleri sizler her türlü kombine edebilirsiniz. Mesela altınıza giyeceğiniz tayt , pantolon veya etek gibi giyimlerle tuniklerinizi kombine edebilirsiniz. İsteyen bayanlarımız ise sadece yaz ayında değil kış ayında da kendinize öreceğiniz kalın bir çorap ile de tercih edebilirsiniz.

Elbise Tarzında Örgü Tunik Modelleri

Yazın bitmesine az bir süre kaldı ve şimdiden kışa özel olarak örgüler hazırlanmaya başlıyor. Dediğimiz gibi bu tunikleri ister yazın isterseniz de kışın rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sizler evde boş zamanlarınızda bu tarz tunikleri yaparak evde hiç sıkılmazsınız. Elbise tarzında yapılan buy tunikleri ise kızlar pantolon üzerine kazakla beraber tercih ederseniz harika bir görünüm ortaya çıkmış olur. Özellikle kazak tunik ve pantolon şeklinde olan bu kombini tesettürlü bayanlarımız tercih etse daha etkili olacaktır.

El Örgüsü File Tunik Modelleri

Örgü dediğimiz zaman aklımıza gelen ilk şeyler tığ işi ve ip oluyor. Örgü kıyafet dediğimiz zaman da aklımıza elbiseler , yelekler , kazaklar , hırkalar ve şallar gibi çeşit çeşit örnekler geliyor değil mi ? Sizler tişörtün üzerine giyebileceğiniz harika file tarzı tunik modelleri ile havanızı değiştirip gireceğiniz ortamda daha rahat olabilirsiniz. Biliyorsunuz ki örgü işi baya çeşitlidir fakat tuniklerde bir o kadar çeşitli oluyor.

El Örgüsü Bayan Tunik Örnekleri

El örgüsü ile yapılan tuniklerin hepsi hem her yaşa hitap ediyor hem de herkesin zevkine göre model bulunuyor. Sizler giyeceğiniz tunikleri kalın çoraplar ve çizmeler ile tercih ederseniz farklı bir kombin ortaya çıkartabilirsiniz. Bu sezon zaten bu tarz kombinler çok moda.

Adın dilay ve 25 yaşındayım. Küçük yaşımdan beri bilgisayara ilgim çok olduğundan dolayı site işleriyle uğraşmayı seviyorum. Makale yazmada da uzman olduğumdan dolayı boş zamanlarımı bu şekilde değerlendiriyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir