En Son Çıkan Yapımı Kolay Tığ İşi Bayan Kolye Modelleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

En Son Çıkan Yapımı Kolay Tığ İşi Bayan Kolye Modelleri

0

Aksesuar dendiği zaman özellikle genç kızlar için zaman bir anda durur ve bazı zamanlar da dışarı çıktığımız zaman birisinin boynunda görmüş olduğumuz kolye olur ve onu çok beğeniriz fakat çok pahalı olduğundan dolayı vazgeçeriz. Fakat kızlar aslında kendi kolyemizi kendimiz de yapabiliriz ve emin olun el emeği olacağından hazır olandan daha güzel ve şık olacaktır. Artık günümüzde hazır kolyeler almak yerine birçok bayan el örgüsü ile yapılan modelleri tercih ediyor ve yapmış oldukları kombine bir de uyumlu olursa o zaman şıklığınıza şıklık katmış olursunuz.

Tığ işi ile yapılan kolyeler zannettiğiniz kadar zahmetli ve zorlayıcı bir iş değildir ilk önce bunu hatırlatalım. El yapımı olarak yapılan aksesuarlarda en kolayı kolyelerdir. İlk olarak sizin yapmanız gereken iş tığ işinden kolye ucunu tasarlamaktır ve sonra işe başlamak. Mesela kolyeniz vardır ve artık ucu eskimiştir işte bunları atmak yerine bu şekilde değerlendirebilirsiniz. Tamamını tığ işinden yapacağımız için kolyelerimizi boncuklarla , motiflerle ve süslerle de süsleyip daha farklı tarzlar ortaya çıkarabiliriz.

EV YAPIMI BAYANLARIN TERCİHİ KOLAY TIĞ İŞİ KOLYE MODELLERİ

Ben zaten fikir olması açısından aşağıya birden fazla kolye modelini sizlerle paylaştım. İsteyenler aynısını yapsın isteyenler de hayal gücünü ve zevkini kullanarak ona göre kendi tarzında kolyeler işleyebilirler. Bunların yanı sıra evde boş vakitleriniz çok varsa ve yapacak bir işiniz yoksa mesela tığ işinden kendinize bu şekilde kolyeler yaparak hem can sıkıntınız kalmaz hem de yeni bir kolye ortaya çıkarmış olursunuz. Bence kızlar dışarıdan hazır almak yerine bu şekilde yaparak kendinize daha güzel kolyeler yapabilirsiniz. İşte yapımı kolay tığ işinden yapılan o muhteşem kolyeler….