Bilgi Tüneli

Erkek Bebek Yelek Modelleri 2021

Erkek Bebek Yelek Modelleri 2021

Sizlerle paylaşmış olduğumuz modellerin çoğu kız çocukları için örülen örgüler fakat örgüler her zaman kız çocukları için örülmez değil mi ? Bizde bu yüzden erkek bebekleri için de yapılan harika yelek modellerini sayfamıza ekledik. Doğası gereği kız bebekleri zaten kendilerini her türlü sevdirir ama sizler erkek bebeklerinizi sevin onlar için harika örgüler yapın. Hamarat kadınlarımız zaten bu sezon için kışa özel olarak hem basit hem de çok şık erkek bebek yelekleri örmüşler.

Yelek modelleri günümüzde büyük olsun çocuk olsun herkes tarafından yıllardan beri tercih edilmektedir. Yelekler genel olarak önlerinde düğmeler bulunur ve buda yeleği daha şık hale getirir. Piyasada ise birden fazla hem kumaştan dikilmiş yelekler hem de el örgüsü ile yapılmış yelekler bulunuyor. Ama tabi her zaman el örgüsü ile yapılan yelekler hazır yeleklere göre daha şık ve güzel oluyor.

Mesela sizin de bebeğiniz olacaksa erkek veya varsa ona kışa özel olarak burada bulunan yeleklerden birini seçerek hemen örmeye başlayabilirsiniz. Sizler için hazırlamış olduğunuz bu yeleklerden rahatça faydalanabilirsiniz. Eğer örgüyü çok az biliyorsanız endişe etmenize gerek yok hanımlar çünkü burada bulunan modellerin hepsi en kolay yeleklerdir ve sizlere özel olarak seçtik. Bebeğinize kendi ellerinizle öreceğiniz bu yelekler ile sizleri baş başa bırakıyorum. Beğenmiş olduğunuz yeleği seçerek hemen örmeye başlayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ