Her Yıl Özenle Yapılan Bayan El Örgüsü Çanta Modelleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Her Yıl Özenle Yapılan Bayan El Örgüsü Çanta Modelleri

0

Günlük yaşantımızda giymiş olduğumuz elbiselere hem eşlik eden hem de onu tamamlayan aksesuarların başında hem ayakkabılar hem de çantalar gelmektedir değil mi ? İşte bu yüzden günlük olarak yapacağımız kombinler burada son derece önemli nokta oluyor. Sizler doğru kombinler yapabilirsiniz ama yanlış bir aksesuar olarak çantayı veya ayakkabıyı yanlış seçerseniz o zaman yapmış olduğunuz bir hatadan dolayı kombininiz mahvolabilir. İşte bunun için bence kızlar hazır çantalar kullanmak yerine el örgüsü ile yapılan çantaları tercih etmeniz sizin için daha doğru seçim olacaktır.

El işinden yapılan bu çantaların hepsi eski zamanlardan beri sık sık yapılmaktadır. Sadece her sene modası değiştiğinden hamarat kadınlarımızda buna göre modeller uyarlamaya çalışıyor. Günümüzde modern el örgüsü çantalar , rengarenk ve desenli çantalar gibi çeşit çeşit örnekler yer almaktadır. Sizler kendinize el örgüsünden yapacağınız çantalar ile hem kombininizi tamamlayacaksınız hem de ortaya daha şık görünüm çıkmış olacak. Gireceğiniz ortamda tüm dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız burada bulunan çantalardan yararlanabilirsiniz.

RENKLİ ÖRGÜ ÇANTALAR BU SENE ÇOK MODA

Çanta modelleri seçileceği zaman model kadar renkte çok önemli bir etken oluyor. Bu yıl en trend olan renkler ise şöyle ; kırmızı , pembe , bordo , yeşil , beyaz , krem ve kahve tonları çok tercih edilmektedir. Bu renklerde yapacağınız el örgüsü çantalarınızı rahatlıkla günlük yaşantınızda kullanabilirsiniz. İsteyen bayanlarımız ise günlük tercih edecekleri sade elbiseler ile yapacağı renkli çantaları kombine ederek harika görünüm ortaya çıkartabilirler.

Bu çantaları yapmak için ise ister tek renk ve düz şeklinde örün isteseniz de birden fazla renklerde örün karar burada tamamen sizlere kalmış. Ama günlük kullanım için yapacaksanız bence renkli çantalar yapmanız daha doğru olacaktır. Model olarak ise ister kol çantaları isterseniz de sırt çantası da örebilirsiniz. İşte 2021 yılına aile birbirinden güzel yapılmış el örgüsü çantalar…

Merhaba benim adım derya. Yaşım 19 ve üniversite 1 okumaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı bilgituneli.com sitesine makale yazmaktayım. Arkadaşlarımla beraber sinemaya gitmeyi çok seviyorum ve en korktuğum hayvan köpektir.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir