Yapımı Çok Kolay En Güzel Havlu Kenarı Örnekleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Yapımı Çok Kolay En Güzel Havlu Kenarı Örnekleri

0

Bugün sizlerle beraber en güzel havlu kenarı örneklerine göz atacağız hanımlar. Bu yıl da hamarat kadınlarımızın ellerinden çıkan havlu kenarı modellerini sizler çok beğeneceksiniz. Zaten her bayanın dolabından bir tane havlu kenarı bulunması gerekiyor. Özellikle havlu kenarları en çok çeyizlik için tercih edilmektedir. Sizler mesela havlu kenarını iğne oyası ile çok kolay bir şekilde işleyerek genç kızlarınızın çeyizliklerine ekleyebilirsiniz.

2021 ve 2022 yılları arasında günümüzde en çok yapılan ve özellikle de yapımı çok basit olan havlu kenarlarını sizlerle paylaşmış bulunuyoruz. Havlu kenarları biliyorsunuz ki dantelden veya iğne oyasından yapılmaktadır. Fakat hangisinden yapılırsa yapılsın hamarat olan kadınlarımızın ellerinde bu modeller çok güzel oluyor.

2021 en güzel havlu kenarı örnekleri

İçindekiler

İĞNE OYASI ÖRNEKLERİ

Son zamanlar da marifetli bayanlarımız biraz farklılık olması açısından kurdele işi ile yapılan havlu kenarları ile havlularına renk katmışlardır. Şahsen bizler bu tarz örnekleri çok beğendik ve yapmasını bilen bayanlarımız varsa da bence deneyebilirler.

Daha böyle ışıltılı ve değişik tarzlarda model arıyorsanız o zaman pullu olan havlu kenarları tamda sizlere göre olacaktır. Pullu havlu kenarlarının yanı sıra isteyenler boncuk işlemeli olarak da tercih yapabilirler. Tabi bunları yapmak veya uygulamak tamamen sizlere kalmış bir durum. Biz sadece fikir olması açısından sizlere örnekler veriyoruz.

Boncuklu en güzel havlu kenarı örnekleri

ÇEYİZLİK HAVLU KENARI MODELLERİ

Günümüzde en sık yapılan el işlerinden birisi de havlu kenarları oluyor. Eskiden günümüze kadar gelen havlu kenarları o kadar çok gelişti ki yerlerine en güzel modeller gelmeye başladı. Aynı zaman da havlu kenarlarına yapılan motifler , desenler ve işlemeler havlu kenarını adeta daha renkli yaptı.

Sizler de evde daha evlenmemiş genç kızınız varsa onun çeyizine güzel işlemeli havlu kenarlarından birisini seçerek işlemeye başlayabilirsiniz. Hatta herkes daha kolay yapabilsin diye en basit havlu kenarlarını sizlerle paylaştık. Eğer aklınıza takılan sorular olursa hanımlar yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz.

Ayrıca daha fazla havlu kenarı modellerine ise buradan ulaşıp örneklere bakabilirsiniz.

Boncuklu havlu kenarı örnekleri
Boncuklu havlu kenarları
Çilekli havlu kenarı örnekleri
Dantel havlu kenarı örnekleri 2021
Dantel havlu kenarları
En güzel havlu kenarı örnekleri 2021
En güzel havlu kenarı örnekleri
En güzel havlu kenarları 2021
En güzel havlu kenarları
En güzel kurdele nakışı havlu kenarı örnekleri
Havlu kenarı örnekleri 2021
Havlu kenarı örnekleri

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir