Yaz Kış Demeden Kolayca Örülen Erkek Çocuk Bere Modelleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Yaz Kış Demeden Kolayca Örülen Erkek Çocuk Bere Modelleri

0

Hem yaz hem de kış demeden bayanlarımızın hepsi örgü örmeden bir türlü yapamazlar ve özellikle ev hanımları bu konuda hiç duramazlar. Örgü biliyorsunuz ki eskiden beri günümüze gelen el işlerinden birisidir ve her sene farklı farklı modeller yapılarak modasını her sene koruyor. Örgü işinde en çok yapılan modeller arasında hırkalar , kazaklar , atkılar ve bereler yer almaktadır. Bizler de bu yazımızda erkek bebekleri için yapılan harika bere örneklerini sizlerle paylaştık.

Biliyorsunuz ki bebeklerimiz bizim için çok önemlidir ve bu yüzden onları iyiliklerini düşündüğümüz için en güzel bereleri seçip yapmak isteriz. Erkek çocukları için yapılan o kadar çok parça var ki hepsini sıra sıra paylaşacağız fakat bugün sadece bere modellerine göz atacağız. Örgüden yapılan erkek çocuk bereleri çok çeşitlidir ve böyle olunca model seçme de bir hayli zor oluyor değil mi ? Mesela bazı anneler sade yaparken bazıları hayvan motifli veya kulaklıklı yapıyor.

HER SENE ÇOK YAPILAN ERKEK ÇOCUKLARI İÇİN KOLAY BERELER

Bu sezon erkek çocuk berelerin de ise en çok yapılanlar arasında kulaklıklı ve ponponlu modeller yer almaktadır. Yani sizler de bere seçimi yapacaksanız bence bunlardan birini seçip yapabilirsiniz. eğer örgü işine daha yeni başladıysanız o zaman desenli veya motifli yapmak yerine sade modellerden yapmaya başlayabilirsiniz. Zaten bizde herkes daha kolay yapsın diye en kolay erkek çocuk berelerini özenle seçip sayfamıza ekledik. İsterseniz modellerimize daha yakından bakalım ve beğendiğimiz modeli hemen yapmaya başlayalım.

Adın dilay ve 25 yaşındayım. Küçük yaşımdan beri bilgisayara ilgim çok olduğundan dolayı site işleriyle uğraşmayı seviyorum. Makale yazmada da uzman olduğumdan dolayı boş zamanlarımı bu şekilde değerlendiriyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir