Son Zamanların En Modası Çeyizlik Patik Modelleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Son Zamanların En Modası Çeyizlik Patik Modelleri

0

Patik sever bayanlarımız varsa bu yazımızda çeyizlik için yapılabilecek en güzel ve en basit modelleri görünce çok beğenecekler bence. Son zamanlarda en moda olan ve genç kızların çeyizlikleri için yapılan patik örneklerini sizler için bir araya getirip sayfamıza yer verdik. Biliyorsunuz ki patikler çeyizliklerin dışında kış ayında en çok tercih edilen örgüler arasında yer alıyor. Hem bebekler için hem de yetişkinler için şahane patikler örülmektedir.

Patikler günlük kullanım dışında ev içerisinde ev ayakkabısı olarak da tercih edilmektedir. Yani sizler dışarıdan hazır terlikler almak yerine kendinize kendi el emeğiniz ile güzel bir patik yaparak bunu evde rahatlıkla giyebilirsiniz. Hem kullanacağınız ip daha kalın olursa ayağınızı o derece daha sıcak tutmuş olursunuz. Dilerseniz evde giymek için patikler yapın dilerseniz çeyiz eşyası olarak saklayın burada karar sizlere kalmış.

SON YILLARIN EN ÇOK YAPILAN ÇEYİZLİK PATİKLERİNE HAYRAN KALACAKSINIZ

Kışın birçok bayan havalar soğuk olmasından dolayı evde kalıyor ve boş vakitleri çok oluyor. İşte bu boş zamanlarınızı örgü yaparak değerlendirmek istemez misiniz ? Hem kendi üretiminizi yaparsınız hem de can sıkıntınız hiç olmaz hem de genç bir kızınız varsa onun çeyizine yapacağınız bir patik hem onu çok mutlu edecek hem de sizi.

Her sene zaten yapılan patik modelleri sürekli olarak değişmektedir. Çünkü hamarat kadınlarımız farklı farklı tasarımlarda patikler ördükleri için yerlerine daha iyileri geliyor. Patikler hem sade hem işlemeli hem de desenli olarak yapılmaktadır. Yani sizler ister işlemeli olarak yapın ister sadece düz renkten sade yapın isterseniz de desen şeklinde yapın. Fakat hanımlar benim sizlere önerim işlemeli modeller günümüzde epey bir moda ve moda olduğundan dolayı sizler bu tarz örnekleri yapabiliyorsanız yapın derim. Eğer ilk defa yapacaksanız o zaman en iyi seçim sade patikler olacaktır.