El Örgüsü Battaniye Modelleri Ve Örnekleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

El Örgüsü Battaniye Modelleri Ve Örnekleri

0

Yeni Örgü Battaniye Örnekleri

Günümüzde sürekli olarak kullanılan ve en önemli parçalardan birisi battaniye modelleridir. Özellikle anneler yeni doğan bebeklerine üşümemeleri için en sık yapmış oldukları örgülerden birisidir. Aslında örgüden yapılan battaniye modelleri genel olarak büyük olmasından ötürü çok fazla kullanılan eşyalar arasında gibi görülmese de aslında bakarsanız kullanım kolaylığı ve kullanım alanları açısından çok rahat olmasından dolayı birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

2022 El Örgüsü Battaniye Modelleri

Örgü battaniye öreceğiniz zaman boyutunu her zaman siz kendiniz ayarlıyorsunuz. Mesela bebeğinize göre yapacakken küçük boyut seçerken büyük birisine yapacağınız zaman ona göre büyük ölçüler de yapmanız gerekiyor. Battaniyeler aynı zaman da tığ işi ile yapılmaktadır ve kışın bizi sıcacık tutan örgülerden birisidir.

2023 El Örgüsü Battaniye Modelleri

İster battaniyeleri gerçekten soğuktan korunmak için isterseniz de bir hobi olarak yapın burada karar tamamen sizlere kalmış hanımlar. Yalnız bu sezon hamarat kadınlarımız 2022 ve 2023 yıllarına özel olarak harika desenlerde , motiflerde ve renkler de örgü battaniyeler örmüşler. Şahsen bizim bu modellerin hepsi de çok hoşumuza gitti diyebiliriz.

Soğuk havalar geldiği zaman insanlar genel olarak ısınmak ister ve gece yatarken ya da gün içerisin de televizyon izlerken üzerimize battaniye alıp sıcacık durmak kim istemez değil mi ? İster kendi el emeğiniz ile isterseniz de dışarıdan hazır olarak örgüden yapılan battaniyeler alın. Ama sizlere tavsiyemiz bence kendiniz yapsanız daha mükemmel sonuçlar çıkar.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

basit El Örgüsü Battaniye Modelleri
çok güzel El Örgüsü Battaniye Modelleri
değişik El Örgüsü Battaniye Modelleri
desenli El Örgüsü Battaniye Modelleri
El Örgüsü Battaniye Modelleri 2022
El Örgüsü Battaniye Modelleri 2023
El Örgüsü Battaniye Modelleri basit
El Örgüsü Battaniye Modelleri kolay
El Örgüsü Battaniye Modelleri örnekleri
El Örgüsü Battaniye Modelleri tumblr
El Örgüsü Battaniye Modelleri
en güzel El Örgüsü Battaniye Modelleri
en yeni El Örgüsü Battaniye Modelleri
farklı El Örgüsü Battaniye Modelleri
güzel El Örgüsü Battaniye Modelleri
kolay El Örgüsü Battaniye Modelleri
motifli El Örgüsü Battaniye Modelleri
rengarenk El Örgüsü Battaniye Modelleri
yeni El Örgüsü Battaniye Modelleri
yeni sezon El Örgüsü Battaniye Modelleri
yepyeni El Örgüsü Battaniye Modelleri

Merhaba benim adım derya. Yaşım 19 ve üniversite 1 okumaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı bilgituneli.com sitesine makale yazmaktayım. Arkadaşlarımla beraber sinemaya gitmeyi çok seviyorum ve en korktuğum hayvan köpektir.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir