Evde Kış İçin Yapabileceğiniz Harika Örgü Bayan Boyunluk Modelleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Evde Kış İçin Yapabileceğiniz Harika Örgü Bayan Boyunluk Modelleri

0

Bu yıl kış çok sert geçecek diyorlar ve bu yüzden kadınlarımız şimdiden kış için hazırlıklar yapmaya başladılar. Kışın el örgülerinde en çok yapılanlar arasında boyunluk modelleri geliyor ve hem örülüşü basit hem de maliyet olarak ucuz olduğundan bence tercihleriniz arasında ekleyebilirsiniz. Örgüden yapılan boyunluk modellerini sizler soğuk havalarda boynunuzu korumak için tercih edebilirsiniz hatta yapacağınız bir kombin için de bunu tercih ederek daha şık görünüm elde edebilirsiniz.

KOLDA ÖRÜLEN BOYUNLUK MODELLERİ BU SENE ÇOK MODA

Günümüzde sade boyunlukların yanı sıra kolda örülen modeller de çok yapılmaya ve sevilmeye başlandı mesela. Önceden boyunluklar yerine sadece atkılar tercih edilirdi fakat şu son zamanlar da atkılardan çok boyunluk modelleri yapılmaya ve tercih edilmeye başlandı. Boyunluklar kalın iplerle yapıldığı için çok soğuk havalar gelse bile boynunuzu o derece koruyacaktır bundan emin olabilirsiniz.

Şimdi birçok bayanımız boyunluk modellerinin zor olduğunu düşünüyor veya ben yapabilir miyim ? diye kafasında soru işaretleri beliriyor. Fakat şunu belirtmek isteriz ki boyunluk yapımı gerçekten en basit örgülerden birisidir. Yani sizler tığ işini biliyorsanız zaten burada bulunan örnekleri rahatça yapabilirsiniz. İsteyenler tığ isteyenler şiş ile de yapabilir tabi. Hem çocuklar hem bayanlar hem de erkekler için harika boyunluklar bulunmaktadır.

İsteyen bayanlarımız tek renk şeklinde isteyenler de rengarenk ve desenli olarak boyunluklar yapabilir. Ama benim sizlere tavsiyem örgü işini az biliyorsanız tek renkten ilerleyin ama çok iyi biliyorsanız o zaman hem desenli hem de rengarenk boyunluklar yapmanız daha iyi olacaktır.

Merhabalar benim adım sevilay ve yaşım 20. Şuanda üniversite de bilgisayar mühendisliği okumaktayım ve boş zamanlarım da bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir