Yapımı Kolay Çeyizlik İğne Oyası Havlu Kenarları Modelleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Yapımı Kolay Çeyizlik İğne Oyası Havlu Kenarları Modelleri

0

Yapımı oldukça kolay olan ve bayanların örmekten asla vazgeçemediği çeyizlik iğne oyası havlu kenarlarını sizler çok beğeneceksiniz. Çeyizlik havlu kenarları günümüzde en sık ve en çok yapılan el işi modellerinden birisidir.

Bayanlarımız çeyizlik olarak yapılan bu iğne oyası havlu kenarlarını örmekten asla vazgeçemiyorlar ve özellikle hamarat kadınlarımızın her sene yapmış oldukları modeller o kadar güzel oluyor ki insan görünce gerçekten yapmak istiyor. Sizler ister iğne oyası isterseniz de dantel hiç fark etmez havlularınızı istediğiniz tarzda süsleyebilir veya değiştirebilirsiniz.

2021 Çeyizlik İğne Oyası Havlu Kenarları Modelleri

YENİ İĞNE OYASI HAVLU KENARI MODELLERİ

Her sene biliyorsunuz ki birbirinden güzel ve farklı havlu kenarları karşımıza çıkıyor. Bu sene de en zarif ve en şık modeller karşımıza çıktı. Özellikle çeyizlik için havlu kenarları arıyorsanız o zaman hanımlar sizlerle paylaşmış olduğumuz modellere kesinlikle bakmanız gerekiyor.

Daha fazla havlu kenarı modellerine bakmak için vereceğimiz adresten ulaşabilirsiniz : BURADAN

basit Çeyizlik İğne Oyası Havlu Kenarları Modelleri

Söz konusu çeyiz olduğu zaman zaten aklımıza gelen ilk dantel işi havlu kenarları oluyor değil mi ? İşte bu yüzden genç kızınız varsa ve onun çeyizine böyle güzel ve zarif yapımı da kolay havlu kenarı arıyorsanız bence bunları kaçırmayın derim. Zaten az da olsa tığ işin biliyorsanız sizlerle paylaşmış olduğumuz bu modelleri çok kolay bir şekilde yapabileceksiniz.

HAVLU KENARI MODELLERİ VE FİYATLARI

Havlu kenarı modelleri el emeği olarak yapılıyor fakat sizler yapmak istemiyorsanız dışarıdan da hazır olarak da satın alabilirsiniz. Ama her zaman tercihiniz hanımlar kendi el emeğiniz ile yapmanızdır. Kendiniz yaparsanız hem istediğiniz tarzlarda süslersiniz hem de havlunuza istediğiniz şekilde görüntü verirsiniz. Ama hiçbir şekilde yapımını bilmiyorsanız o zaman fiyatları açısından sizlere yardımcı olalım.

Çeyizlik İğne Oyası Havlu Kenarları Modelleri 2021

Fiyatlar 25 TL İla 50 TL arasında değişiklik göstermektedir. Yani modelin kalitesi , yapılan süslemeler ne kadar detaylı olursa fiyatta ona göre değişebilir.

Çeyizlik İğne Oyası Havlu Kenarları Modelleri basit
Çeyizlik İğne Oyası Havlu Kenarları Modelleri kolay
Çeyizlik İğne Oyası Havlu Kenarları Modelleri
en güzel Çeyizlik İğne Oyası Havlu Kenarları Modelleri
en yeni Çeyizlik İğne Oyası Havlu Kenarları Modelleri
farklı Çeyizlik İğne Oyası Havlu Kenarları Modelleri
güzel Çeyizlik İğne Oyası Havlu Kenarları Modelleri
kolay Çeyizlik İğne Oyası Havlu Kenarları Modelleri
yepyeni Çeyizlik İğne Oyası Havlu Kenarları Modelleri

Adın dilay ve 25 yaşındayım. Küçük yaşımdan beri bilgisayara ilgim çok olduğundan dolayı site işleriyle uğraşmayı seviyorum. Makale yazmada da uzman olduğumdan dolayı boş zamanlarımı bu şekilde değerlendiriyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir