Clash Of Clans Askerler Nasıl Yükseltilir Ve Arttırılır Taktikleri Nelerdir
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

Clash Of Clans Askerler Nasıl Yükseltilir Ve Arttırılır Taktikleri Nelerdir

0

Android telefonlarında en çok oynanan oyunlar arasında biliyorsunuz ki Clash of Clans oyunu yer alıyor. Bu oyun arkadaşlar hem sabır hem zaman hem de strateji isteyen bir oyundur. Yani köyü kurdum hemen gelişip herkesi yeneyim havası yoktur. Zaman zaman gelişip belli bir noktaya geldiğiniz zaman artık bir şeyler yapmaya başlıyorsunuz.

Clash Of Clans Askerler Nasıl Yükseltilir

Clash of Clans oyunun da ise en çok merak edilen sorular arasında askerlerin nasıl yükseltilmesi ile arttırılması hakkında sorular gelmektedir. Bizde bu konu hakkında bildiklerimizi siz değerli ziyaretçilerimizle paylaşacağım.

İçindekiler

Asker Yükseltme 

İlk olarak şunu söyleyelim oyunumuz da bir labaratuvar bulundurmamız gerekiyor ve daha sonra bu yer de seviyelerine göre askerlerimizi geliştireceğiz. Bunu yapmak için ise belli başlı kara iksire ihtiyacımız da olacaktır.

  • Barbar güçlendirme yapacağınız zaman 0- 4.500.000 iksir kullanmanız gerekiyor. Yükseltme 10 gün sürmektedir.
  • Okçuları yükseltme yapacağınız zaman gerekli olan maliyet 0-7.500.000 ve yükseltme 14 gün sürer.
  • Goblinler ise 1 ila 6 seviyesi için 0-4.500.000 iksir gerekir. Yükseltme günü ise 10 gün olmaktadır.
  • Dev için seviye atlatmak istiyorsanız maliyeti 0-6.000.000 iksir oluyor ve yükselmesi 10 gün sürer.
  • Duvar yıkıcılar ise 6.750.000 iksir isterler ve 10 gün sonra yükselir.
  • En son Balonlar ise biliyorsunuz ki hava saldırısı için en önemli askerlerden birisidir ve yükseltme için maliyeti 0-6.000.000 iksir’dir. Yükseltme zamanı ise 6. seviye için 10 gündür.

Askerlerin maliyetlerini ve zamanlarını gördünüz arkadaşlar fakat bunlar tabi sizi oyundan caydırmasın. Askerleriniz ne kadar güçlü ve aynı zaman da getirisi olursa o derece oyundan da zevk alacaksınız.

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir