Sevgilimle Ayrıldık Tekrar Barıştık Her Şey Eskisi Gibi Olabilir Mi?
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

Sevgilimle Ayrıldık Tekrar Barıştık Her Şey Eskisi Gibi Olabilir Mi?

0

Sevgilimle ayrıldık tekrar barıştık her şey eskisi gibi olur mu ? döngüsü günümüzde en sık yaşanan dönemlerden birisidir. Bu döngü ise en çok lise hayatında olmaktadır. Çiftler ilk başta sevgili olurlar daha sonra herhangi bir sebepten dolayı kavga ederler ve sonra barışırlar veya aldatma konusu olur bir araya gelirler tekrar barışırlar yani bu bir nevi kısır döngü oluyor. Bu gibi durumlar aslında ilişkiyi canlı tutuyor fakat bu gibi durumlar aslında ilişkiye yarardan çok zarar ve hasar vermektedir.

Sevgilimle Ayrıldık Tekrar Barıştık

Bu tarz ilişkilerin sonu hiçbir zaman iyiye gitmiyor aksine kötüye gidiyor ve sonrasında ayrılıkla sonuçlanıyor. Şöyle bir durum var sevgilinizle küsüp barışmak normal bir şeydir. Fakat burada ki önemli olan nokta küsmüş olduğunuz nedenler. Sizin küsmüş olduğunuz nedenler eğer küçük hatalarsa o zaman ilişkiniz büyük hasara uğramaz. Ama yapılan büyük hatalardan mesela aldatma gibi diyelim bu gibi sorunlardan dolayı küslük varsa o zaman ilişkiniz büyük hasara uğrayabilir.

İçindekiler

SEVGİLİMLE SÜREKLİ OLARAK AYRILIP BARIŞIYORUZ

Sevgilinizle daha evlilik aşamasına gelmeden önce bu gibi sorunları ilk önce halletmeniz gerekiyor. Eğer bu gibi sorunlarınızı erteler ve ileri de düzelir gibi mantıkla ilerlerseniz inanın her şey daha kötüye gider ve evlendiğiniz zaman aynı problemleri yaşar ve bu sefer de boşanmak için uğraşırsınız. Bu yüzden evlenme aşaması olmadan önce neden küslükler oluyor ve neden kavga ediyorsunuz bunu gözden geçirmeniz her ikiniz için önemli noktadır.

Bir ilişki ciddi anlamda yaşanıyorsa sorunlar varsa bunları çözülmesi ve yaşanan sorunlar varsa da bunların kabul edilmesi gerekiyor. Bu gibi sorunlarda en çok ayrılıklarla karşılaşıyoruz. Yani sorunlar çözülmediği zamanlar da en doğru yol olarak ayrılığı seçiyor çiftler. Çünkü bu gibi sorunların yıllar boyunca çözülmeyeceğini ve evlensek bile tekrar edeceğini düşünürler.

Küçük çaplı olan sorunlardan dolayı ayrılıp barışanlar için herhangi bir sıkıntı yoktur. Ama unutulmamalıdır ki burada her iki tarafından birbirlerine karşı sevgi ve saygılı olmaları büyük önem arz ediyor. Küçük çaplı olan küslüklerde sorun yoktur ama büyük çaplı olan sorunlardan ötürü küslükler varsa bu durumu partnerinizle beraber oturup güzel bir şekilde konuşmanız ve ona göre hareket etmeniz gerekiyor.

Adım yeşim ve 32 yaşında evliyim 1 çocuk annesiyim. Evde boş kaldığım zamanlarda ek gelir olsun diye bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum. Gezmeyi çok severim ve en korktuğum hayvan ise yılandır.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir