Turkcell Bedava İnternet 2021 – 2022
 1. Anasayfa
 2. Güncel Bilgiler

Turkcell Bedava İnternet 2021 – 2022

0

Turkcell her zaman olduğu gibi yine abonelerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Hem faturalı hem de faturasız olan hatlar için ücretsiz internet sağlaması yapmaya başladı. Aboneler güncel olan hediye GB kampanyalarını araştırmakta ve bizim de sizlerle paylaştığımız kampanyaların hepsi turkcell.com.tr’de yer alan kampanyalardır. Bizimde burada paylaşmamızın amacı ise Turkcell abonelerinin hepsi de toplu olarak kampanyalardan haberdar olmalarıdır. Zaman zaman biliyorsunuz ki internet tarifemiz bitiyor ve böyle bir durum olduğunda ise ek olarak paket alamamak için güncel olan bedava GB’lardan yaralanmamız gerek.

Turkcell Bedava İnternet 2021 – 2022

Eğer sizinde tarifeniz daha gelmeden önce internetiniz bitiyorsa o zaman Turkcell Bedava internet kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Turkcell aynı zaman da geçen 2020 yılında bir büyük güncel kampanya düzenlemişti ve birçok kişi bu kampanyadan faydalanmıştı.

Güncel Hazır Kart Kampanyaları

 • Cepte Modem 10GB
 • Tam Destek Kampanyası
 • Dijitale Hoş Geldin Kampanyası
 • Hafta Sonu 5 GB Kampanyası
 • GNÇ Challenge TV

Turkcell Bedava internet veren Uygulamalar

2021 ve 2022 yıllarında bedava olarak internet veren uygulamaları listeler halinde sizlerle paylaşıyoruz.

 • Bip
 • Salla Kazan
 • Bizce
 • Hediye Havuzu
 • Hediye Yarışı
 • Dergilik
 • Dijital Operatör (eski adıyla Hesabım uygulaması)
bedava internet veren uygulamalar 2021

Turkcell Bedava internet Nasıl Yapılır?

Tukcell kullananların hepsi hemen hemen merak ettikleri soru şu oluyor. Turkcell bedava internet nasıl yapabilirim ? Bizde bu konu hakkında araştırma yapıp bilgileri sizlerle paylaştık.

Salla Kazan BiP Kampanyası

Telefonunuza ilk olarak Bip Salla Kazan uygulamasını indirin. İlk önce uygulamayı açın ve daha sonra telefonunuzu sallayın. 2. Ekran ile Bip Salla kazan kanalına geçiş yaparak kampanyaya katılın.

Telefonunuzda hareket uygulaması bulunmuyorsa o zaman ekranda yer alan butona tıklayın ve bu şekilde ayda bir kez hediye kazanabilirsiniz.

bedava internet nasıl yapılır 2021

Kim 1 GB Bedava internet ister?

BiP Uygulaması üzerinden Kim 1 GB ister oyununu oynayarak bedava 1 GB internet kazanabilirsiniz.

Bil Kazan 1 GB Bedava internet kampanyası

BiP Uygulamasından Bil Kazan kanalını takip edin. 1 GB hediyeyi kazanmak için ücretsiz yarışmaya katılın ve hediyenizi hemen kazanın.

Kart Kayıt Kampanyası: TL yada paket yükleme işleminizi kayıtlı kredi kartı veya banka kartınızla Dijital Operatör veya turkcell.com.tr üzerinden kolayca yapın; hediye 2 GB kazanın.

Kupon Biriktir Kampanyası: Bu kampanya size tam olarak 5 GB’a kadar bedava internet veriyor. Kampanyaya katılmak istiyorsanız o zaman Bizce Uygulamasını yükleyin ve her gün kuponları toplamaya başlayın.

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yazarın Profili