Bilgi Tüneli

Whatsapp Silinen Mesajları Görme 2022 ( Android – İphone )

Whatsapp Silinen Mesajları Görme 2022 ( Android – İphone )

Whatsapp silinen mesajları geri nasıl getirilir ? günümüzde en çok sorulan ve merak edilen sorulardan birisidir. Bizde bu yöntemin nasıl yapılacağını netten araştırıp bulmuş olduğumuz yöntemleri sizlerle paylaşacağız. Whatsapp biliyorsunuz ki en popüler uygulamalardan birisidir ve her geçen gün yepyeni yeniliklerle karşımıza çıkıyor.

Whatsapp Silinen Mesajları Görme

Yapılan bir yenilik içerisin de ise Whatsapp mesaj silme özelliği gelmişti biliyorsunuz. Yani şöyle birisine mesaj attığınız zaman o mesaj karşı tarafa hemen gidiyor ve karşı tarafta okuduğu zaman mavi tık oluyordu. Fakat bazı durumlarda hatalı mesaj gönderdiğimiz zaman bu durumda bizler mahcup oluyorduk ve bu konuda önlem almaları gerekiyordu. Ancak yeni gelen güncelleme sayesin de mesajların silinebilmesi artık mümkün hale gelmiştir.

Whatsapp Silinen Mesaj Geri Getirme 2022

Hem Android hem İOS hem de Windows gibi işletim sistemleri üzerinde Whatsapp başarılı bir şekilde hizmet sunuyor ve çok kısa zaman önce yeni yaptığı güncelleme sayesinde artık gönderilen mesajların silinmesini devreye sokmuştur.

Tabi böyle bir durum var fakat silinen mesajlara da bir sınır getirilmiştir. Son 1 saat içerisin de göndermiş olduğunuz mesajları silebiliyorsunuz fakat daha sonrasında ki mesajları maalesef silemiyorsunuz. Tabi size mesaj geldiğin de bu mesaj hemen silindiği zaman sonrasında acaba bana ne mesajı geldi gibi sorular kafanızı karıştırabilir. Peki Whatsapp mesajları nasıl görülür ?

Size gönderilen ve daha sonrasında silinen mesajları tekrardan geri getirmek için bir yol bulunmaktadır. Whatsapp uygulaması gönderilen her mesajı , fotoğrafı veya videoyu yedeklemeye alıyor. Birden fazla cep telefonu gece 2 den sonra yedekleme almaktadır ve bu saati tabiki de siz isterseniz değiştirebiliyorsunuz. Bu kapsam içerisin de baktığımız zaman gece 2 de tercih yaptıysak bunun öncesinde mesajları geri getirebiliriz.

Yani birisi size mesaj gönderdi ve hemen sildi. Siz bu esna da Whatsapp uygulamasını silip tekrardan uygulamayı kurduktan sonra size gönderilen mesaj gelecektir ve bu şekilde ne yazıldığını görmüş olacaksınız. Çünkü siz uygulamayı sildiğiniz zaman Whatsapp mesaj geçmişinizi otomatik olarak yedekler. Uygulamayı da tekrardan aktif hale getirdiğiniz zaman mesajlar da geri gelir.

Whatsapp İki Taraftan Silinen Mesajları Geri Getirme

Bir arkadaşınıza , sevdiğinize veya başka birisine Whatsapp’tan mesaj gönderdiğiniz zaman ve bunu sildiğiniz de ‘’bu mesaj silindi’’ olarak karşı tarafa gider. Fakat böyle olsa bile Whatsapp gelen mesajları depolamaya devam eder. Sizde sadece mesajın silindiğine dair bilgi alırsınız. Fakat bu mesaj aslında uygulamanın depo alanında bulunur. Eğer yedeklemeniz devre dışı değil aktif olarak çalışıyorsa o zaman size gönderilen mesajı geri getirmeniz mümkündür.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ