Daikin u4 Hatası Çözümü
  1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Daikin u4 Hatası Çözümü

0

Günümüzde klima olarak en çok tercih edilen ve fiyat performansı olan daikin’in u4 hatası son zamanlar da en çok arattırılan sorulardan biri haline geldi. Bizde bu sorunun neyden kaynaklandığı konusunda araştırma yaparak en doğru bilgiyi bulup sizlerle paylaştık.

Daikin u4 Hatası Çözümü

Daikan markasında verilen u4 hatası arkadaşlar sistem ünitelerinin sinyalizasyonunda bir hata olduğunu anlatır. Şimdi bu hata aslında bakarsanız dış ünite veya iç üniteden hangisinden yaptığını bilmediğimiz için hatayı karıştırıp başka yerlerde arayarak vakit kaybetmeyelim.

  • İç üniteler de meydana gelen hata genel olarak kart arızası sebebi ile oluşuyor.

Diğer bakacağımız seçeneklerden birisi de sinyalizasyon sistemi oluyor yani arkadaşlar bağlantı yeri. Bu tür bir arıza ile karşı karşıya kalındığı zaman reset atmakla çözülmüyor sadece teknik servisi aramanız gerekiyor.

Çünkü bu arıza kendi başınıza müdahale edebileceğiniz bir şey değildir. Teknik servis evinize gelir ve kartın değişmesini veya duruma göre tamir edilmesini sağlar. Eğer klimanızın garantisi varsa yani devam ediyorsa o zaman garanti kapsamı içerisin de bu sorunu çözebilirsiniz.

Merhabalar benim adım sevilay ve yaşım 20. Şuanda üniversite de bilgisayar mühendisliği okumaktayım ve boş zamanlarım da bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir