Bilgi Tüneli

Daikin u4 Hatası Çözümü

Daikin u4 Hatası Çözümü

Günümüzde klima olarak en çok tercih edilen ve fiyat performansı olan daikin’in u4 hatası son zamanlar da en çok arattırılan sorulardan biri haline geldi. Bizde bu sorunun neyden kaynaklandığı konusunda araştırma yaparak en doğru bilgiyi bulup sizlerle paylaştık.

Daikin u4 Hatası Çözümü

Daikan markasında verilen u4 hatası arkadaşlar sistem ünitelerinin sinyalizasyonunda bir hata olduğunu anlatır. Şimdi bu hata aslında bakarsanız dış ünite veya iç üniteden hangisinden yaptığını bilmediğimiz için hatayı karıştırıp başka yerlerde arayarak vakit kaybetmeyelim.

  • İç üniteler de meydana gelen hata genel olarak kart arızası sebebi ile oluşuyor.

Diğer bakacağımız seçeneklerden birisi de sinyalizasyon sistemi oluyor yani arkadaşlar bağlantı yeri. Bu tür bir arıza ile karşı karşıya kalındığı zaman reset atmakla çözülmüyor sadece teknik servisi aramanız gerekiyor.

Çünkü bu arıza kendi başınıza müdahale edebileceğiniz bir şey değildir. Teknik servis evinize gelir ve kartın değişmesini veya duruma göre tamir edilmesini sağlar. Eğer klimanızın garantisi varsa yani devam ediyorsa o zaman garanti kapsamı içerisin de bu sorunu çözebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ