Bilgi Tüneli

TikTok Mesaj Gönderemiyorum Sorunu ve Çözümü

TikTok Mesaj Gönderemiyorum Sorunu ve Çözümü

Birçok kişinin Tiktok uygulamasında karşılaşmış olduğu sorunlardan birisi de mesaj gönderemiyorum sorunu olmaktadır. Biliyorsunuz ki Tiktok bir video paylaşım sitesidir ve her geçen gün de kullanıcı sayısını ciddi oranda arttırarak yoluna devam etmektedir. Şimdi diğer buna benzer uygulamalara baktığımız zaman da Tiktok çok kısa zaman içerisin de popüler hale geldiğini söylemek isteriz.

TikTok Mesaj Gönderemiyorum Sorunu ve Çözümü

Özellikle Tiktok uygulamasında canlı yayın ile mesaj gönderimi kullanıcılar tarafından büyük ilgi çekmektedir. Ama tabi şunu da belirtmek isteriz ki Tiktok uygulamasında ne yazık ki halan da mesaj gönderme özelliği pek gelişmiş değil.

TikTok Mesaj Gönderemiyorum Sorununu Çözmek

İlk önce şunu belirtmek isteriz ki karşı tarafa mesajın kesin olarak gitmediğinden emin olun. Bunu anlamanın en kolay yolu ise eğer sadece bir kişiye değil bir başka kişilere de mesaj gönderin ve duruma bakın. Çünkü çoğu zaman bir kişiye gitmiyor ama diğer kişilere de gidebiliyor. Eğer başka kişiye attığınız da o kişiye gidiyorsa burada sorun sizde değil karşı taraftadır.

Daha sonra ilk olarak Tiktok uygulamasından çıkalım ve oturumu kapatalım. Arkasından uygulamaya tekrardan giriş yapalım. Bunun sonucunda hala düzelme yoksa Tiktok uygulamasını telefonunuzdan kaldırın ve tekrardan indirip yükleyin.

İnternet sitesi kullanıcı iseniz o zaman tüm bunları yapmadan önce tarayıcınızdan ön bellek temizlemesini mutlaka yapınız. Tüm bunları yaptıktan sonra tekrardan takip etmiş olduğunuz kişilere mesaj atın. Yukarıda da belirttiğimiz gibi sadece bir kişiye değil 2 veya 3 kişiye daha mesaj atıp duruma bakın. Eğer mesajınız karşı tarafa gidiyorsa o zaman sorun çözülmüştür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ