Instagram Sayfa Açma Önerileri ( 2022 )
  1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Instagram Sayfa Açma Önerileri ( 2022 )

0

İnstagram biliyorsunuz ki günümüzde sosyal medya olarak en çok kullanılan platformlardan birisidir ve artık para kazanmak için bile İnstagram sayfaları açılmaktadır. Eğer ilk defa İnstagram sayfası açacaksanız o zaman İnstagram sayfa fikirleri nelerdir ? buna mutlaka bakmanızı öneriyorum.

Instagram Sayfa Açma Önerileri

İnstagram ister küçük isterse de orta büyüklükte bir işletmeler olsun bu yer tamamen pazar yeri olarak kullanılmaktadır ve insanlar bu alanda sürekli olarak paylaşımlar yaparak binlerce veya on binlerce takipçi toplamaktalar. Daha sonra elde etmiş oldukları bu takipçilerden dolayı sayfaların da reklamlar paylaşarak ciddi anlam da gelirler elde ediyorlar.

Yani sizler de kendinize veya bir iş fikri olarak İnstagram da güzel sayfa açarak o yolda ilerleyip başarılar elde ederek paralar kazanabilirsiniz. Ama tabi herkesin fikri bu konuda farklıdır. Kimisi sadece vakit geçirmek için açar kimisi de para kazanmak için. Neyse İnstagram sayfa fikirlerine ve sayfa açarken de nelere dikkat etmemiz gerekiyor bunları inceleyelim.

Instagram Sayfa Açma Fikirleri

İnstagram kullanıcıları çok fazla takipçisi olan kişilerin paylaşımlarına görerek ve bu hesapları takip ederek kendileri de bir sayfa açmak isterler. Bizde bu konuyu detaylı bir şekilde araştırdık ve edinmiş olduğumuz fikirleri de sizlerle paylaştık.

1- Mizah Sayfaları

İnstagrama baktığımız zaman karşımıza genel olarak en çok çıkan sayfalar arasında Mizah sayfaları yer alıyor. Fakat şunu da belirtmek isteriz ki mizah sayfaları en riskli sayfalardan birisidir. Çünkü bu sayfada komik paylaşımlar yapılır ve sizin çok komik bulduğumuz şeyler , belki başkaları tarafından komik olmayabilir.

Aynı zaman da mizah içeren paylaşımlar bazı durumlarda yanlış anlaşılmalara da neden olabiliyor. Bu yüzden mizah sayfası açtığınız zaman o sayfayı büyütmek hem çok zor hem de açarsanız çok dikkatli olmanız gerekiyor.

2- Satış Sayfaları

İnsanlara hem bilgi vereyim hem de belli bir noktaya geldiğim zaman bir şeyler satayım düşüncesi varsa o zaman Satış sayfası tam da sizlere göre diyebiliriz. Günümüzde biliyorsunuz ki insanlar artık internet ortamın da daha çok alışveriş yapmaktadır ve bu yüzden sizler de İnstagram satış sayfası açarak sayfanızı büyüttükten sonra aksesuar , ayakkabı , kıyafetler gibi ürünleri satabilirsiniz.

Fakat ne olursa olsun arkadaşlar satış yapabilmeniz için kesinlikle organik ve gerçek takipçilerinizin olması şarttır. Çünkü yüksek takipçiniz yoksa ne yaparsanız yapın satış olmaz.

3- Bilgi Sayfaları

Bilgi sayfasın da genel olarak insanlar hem kendilerini bu alanda geliştiriyor hem de insanlara faydalı olan içerikler paylaşmaktadır. Eğer sizler de insanlara bilimsel ve tarihsel alanlar da bilgiler vereyim diyorsanız bilgi sayfasını tercih edebilirsiniz.

Ama bu alanda dikkat etmeniz gereken en büyük nokta özgün bilgiler paylaşımı yapmanızdır. Eğer benim bilgi birikimim yüksek diyorsanız bence bu güzel fikir olabilir.

4- Tanıtım ve Sunum Sayfaları

Hem tanıtım hem de sunum sayfaları tam da bayanların ilgi alanlarından birisidir. Yani internet ortamında küçük araştırmalar yaparak insanlara hem ev tasarımı ile ilgili hem de farklı yemek fikirleri ile ilgili sunumlar yapabilirsiniz.

Yani sizin kişisel olarak zevkleriniz nelerse bu sayfayı açarak paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İnstagram Sayfa Açma İsimleri

İnstagramdan sayfa açacağınız zaman kesinlikle çok güzel bir isim bulmanız gerekmektedir. Çünkü bu isim sizin kimliğiniz olacaktır ve insanların akıllarında kalıcı bir isim olması çok önemlidir. Bu yüzden akılda kalıcı ve dikkat çekici bir kullanıcı adı bulmanız gerekmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir