Annelerin Çok Beğeneceği Erkek Bebek Yelek Modelleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Annelerin Çok Beğeneceği Erkek Bebek Yelek Modelleri

0

Örgü işi sabır gerektirir. Bu yüzden herkesin yapabileceği bir iş değildir. Özellikle de bebeklerinize yelek yaparken ilmek ilmek örmek ve her saniyede biraz daha emek verip örgünün büyümesini beklemek herkesin yapacağı bir şey değildir .Biz Türk hanımları bu konuda ustayız. Çoğumuz mutlaka örgü örmüştür. Bazılarının vakti yoktur bazılarının çok ilgi alanı değildir ama mutlaka yüzde yetmişimiz örmeyi denemişizdir. Yelek örgülerinin hemen hemen hepsi şiş ile yapılıyor.

Tığ ile yapılanlar çok meşakkatli olduğundan hanımlar daha pratik olması açısından şişi tercih ediyor. Örgü örmeyi bilen anne ve anne adayları modellere bakarak örnekleri kolay bir şekilde çıkartabilir. Bilmeyenlere de tavsiyemiz kareli kağıda örneği çıkartmak olacaktır.

Bu şekilde adımları hesaplayarak gideceksiniz. Bebekleri için örgü örmeyi seven hanımlar, sizler için birçok rengi ve modeli bulunan yeni sezon erkek bebek yelek modelleri hazırladık. Rengi, dokusu, örneği ve el emeğinin güzelliği ile görenlerin de çok seveceği yelek örnekleri sizleri bekliyor.

Minik beylere bu şahane yelekler de çok yakışacak. Her ne kadar kız çocuklarına daha çok model var deseler de erkek bebekler için de bir o kadar çeşitli modeller bulunmakta. Kış aylarında bebeklerinizin sırtları sımsıcak kalacak. Hem onları soğuktan korumuş olacaksınız hem de çok yakışıklı minikler yapacaksınız. Artık gidip mağazalardan hazırını almanıza gerek kalmayacak sizlerde eviniz de sayfamıza bakarak en güzel en kolay modelleri bebeklerinize örebileceksiniz.

Merhabalar benim adım sevilay ve yaşım 20. Şuanda üniversite de bilgisayar mühendisliği okumaktayım ve boş zamanlarım da bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir